ПЕТИЦИЈА ЗА УКИДАЊЕ МЕРА ЗА НАПЛАТУ ПОТРАЖИВАЊА ОД ГРАЂАНА


Gost

/ #86

2012-05-31 18:48

Sta da se napise..sto nije receno...Mislim da bi narod zaista trebao nesto ''radikalno'' da preduzme..jer ovom lopovluku i ''dranju koze'' nema kraja..Sada su nasli da ''uteruju dugove''..a ko ce nama da vrati..novac od uplata za letovanja kada smo jos mogli ici..sto ne uteraju dugove osiguravajucim kucama...Sramota..ovo je necuveno sta se radi..Plasim se da ce biti sve gore...Nigde na svetu..zivot nema tako ''bednu i nisku vrednost''...kao u Srbiji...Svi mozemo da pocrkamo,a oni ce da polazu zakletve..i muka mi je od svih..gledamo ih godinama ..sta ce tamo ''starci ''..mesto da puste mlade obrazovane ljude ..koji su zavrsili fakultete ...jao..ljudi..ovo je zaista ne dno..nego mulj......
Koji uterivaci..neka prvo izvrse prinudne naplate od drzavnih sluzbi i institucija koje nista ne placaju..pa onda od gradjana...sta je sa tajkunima,sumnjivim licima,ljudima sa enormno velikim zaradama koji nista ne placaju..Ljudi moji..ovo je kraj..ogromno siromastvo,nezaposlenost,beda depresija,sunovrat zivota na svim nivoima\ i oni sada izmislili uterivace..zaista cu poceti da verujem da su pojedini nepopravljivo sadisticki i manijakalno -sociopatski nastrojeni..u funkciji - istrebljenja jednog naroda..