Ukidanje bus plus sistema

aha

/ #35 aha

2012-07-17 19:18

Pa ja koliko sam razumela po komentarima na raznim sajtovima,ljudi se najvise bune zbog nacina na koji ovi sprovode taj bus plus fazon..Zbog ponasanja kontrolora i komunalne policije prema putnicima i zbog kasnjenja jer ne znaju da pregledaju karte u voznji nego zaadrzavaju bus u stanici- ne buni se mnogo ljudi sto treba da se plati i otkuca karta..pa to su i do sada radili,ali su se bar vozili kao ljudi..A uz pomoc kog trika treba ja da udjem na prednja vrata,koja se jedva zatvore iza mene i da izadjem na srednja..Neeeeeeeeeema sanse da im to prodje..jedino ako uvedu jos 1000 novih buseva,pa da nema guzve pa onda i da im se prosetam do tih srednjih vrata..Naravno da ne moze da bude prevoz besplatan,pa nije ni u razvijenijim zemljama od nasemod cega ovde da ga finansiraju-jedino sto treba da bude drzavni a ne privatni taj bus plus sistem,pa da se od tih karata kupuju i odrzavaju busevi,a ne da se vozim krntijom koja smrdi na ko zna sta i samo sto ne eksplodira,a da im placam karte,e pa to vec nece ici..