Потпишимо петицију за улазак Србије у Евроазијску унију

За заједништво

/ #243 Писаније

2013-01-22 19:23

Како да идемо са ЕУ кад су нас они 3 три пута нападали ако не и више 1.свјетски рат Аустија Мађарска Њемачка "Србска војска иде на Крф да се опорави и плови лађа Француска плаћена златом Руске Царске породице Романова 2. свјетски рат Њемачка, Аустрија, Мађарска,Хрватска,БиХ муслимани и хрвати из Босне итд итд. 6.априла бомбардован Београд, 1945 опет бомбардован Београд од назови "савезника Енглеза француза итд итд". 1992 до 1999. опет Срби нападнути од савезника: Америка Енглеска Француска Њемачка (Канцелар Савезне Републике Њемачке Кол је изјавио да ће да се освети Србима за сва времена бојим се да му се то не оствари)односно комплетан НАТО са изузетком Грчке која није хтјела да учествује у томе и опет Хрватска и опет Босански Муслимани и Хрвати католици и опет Ватикан па ми идемо на клање добровољно и увијек мислимо можда нас овај пут неће клати тупим ножем можда га наоштре. И сада идемо под нож само што су нас гурали или гурају? (видјетћем то за пар година) наши политичари који су незасити и којима је мало и милион € народ је овца за клање.А ми увијек бјежимо од онога ко никада није против нас водио ратове и увијек нас је гледао као браћу и у својим могућностима помагао кратку памет имамо и ВОЛИМО СВЕ ОНО ШТО ЈЕ СТРАНО НАШОЈ ТРАДИЦИЈИ И НАШОЈ ПРАВОСЛАВНОЈ ВЈЕРИ. ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ. ЖИВЈЕЛА МАЈКА СРБИЈА И НАША ТЕТКА ОД МАЈКЕ РУСИЈА. Зар неко може више да воли неког тамо из трећег града и трећег села него што воли своју мјку СРБИЈУ и њену сестру РУСИЈУ. Може да интереса ради ако га тај неко финансира и наређује му како да породицу разбија. Само смо заједно јаки.Можемо ми то.