peticija za vracanje radnog vremena kafica i barova na staro

Josmatoriji >)

/ #18 Re: Re: odgovor

2013-02-12 02:18

#17: matorac :) - Re: odgovor

U nasem " GrADU" je sve veci broj mladih koji izvrse samoubistvo, uskracivanjem " ventila " , kulturne ponude, i kvalitetne i zasluzene zabave taj broj ce se jos povecati. Bes koji ce osetiti javne povrsine posle zatvaranja mesta za zabavu ce biti osetljiv, kostace puno para, trebace povecani broj policajaca, a ni oni nece obezbediti javne prostore od frustracije i besa... U svim normalnim GRADOVIMA MORA da bude centara za zabavu koji su otvoreni bar do 03H, a bogami par mesta i do 06H.

Izlazak maloletnicima se naravno moze, i treba ograniciti, ali ovo nije resenje za to.

Ja kao bivsi vlasnik ugostiteljskog objekta sam uplacivao drzavi mesecno oko 50 000 dinara, plus porez na prodato pice, mesecno oko 50 000 dinara, sto je otislo za penzije, zdravstvo, komunalije... uskracivanjem radnog vremena, i nivoa zvuka, moj ugostiteljski objekat je upropasten, nekolicina ljudi je ostalo bez posla, i gomila mladih ljudi je zavrsilo na javnim mestima, gde su naneli dosta stete, bili bucni, i ostavljali smece za sobom...

Svakome svako dobro.