PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE

Quoted post


Anonymous

#99 Re: Podrska peticiji

2013-03-25 22:00

#95: Dragoljub Milosev- sociolog - Podrska peticiji

Asta mislis da tebe ukinemo matori a

Odgovori

Dragoljub Milosev- sociolog

#113 Re: Re: Podrska peticiji

2013-03-26 10:48:20

#99: - Re: Podrska peticiji

Gospodine Anonimus,

  1. zadatak policije jeste, izmedju ostalog i borba protiv huligana i nasilnika. Da je ovo pravna i demokratska drzava, policija bi se svakako posvetila i ovakvim javnim pretnjama onim gradjanima koji otvoreno iznose svoje negodovanje protiv jednog drzavnog organa.
  2. da Ti zaista zelis  dobro svojoj zemlji, svoje stavove bi zastupao javno, sa punim identitetom, pristojnim izrazavanjem i ne bi se krio iza 'kolektivnog Mi'
  3. u sustini, ja i nisam za ukidanje jednog takvog drzavnog organa vec za odgovorno i civilizacijsko  ponasanje sluzbenih lica prema svojim gradjanima. Nedavno sam bio sa svojim bliskim rodjakom, koji ima skoro 80 god. u jednoj od drzavnih institucija da bi on podigao obicnu fotokopiju predmeta i tom prilikom doziveli smo sramno maltretiranje od strane uniformisanog sluzbenog lica ( NIJE rec o komunalnom policajcu) u toj ustanovi. Mene je nazivao obezbedjenjem.pretio nam, itd. Kasnije se ispostavilo da ja njemu pravno ne mogu nista jer mu je drzava dala pravo da se tako ponasa prema strankama i u ovom slucaju prema staroj osobi.

Ako Ti kao mlad covek smatras da je to u redu i da tako nesto sutra i tebi ili nekom tvom rodjaku, prijatelju, moze i treba da se desi onda ja tu nemam sta vise da dodam.

S postovanjem

milena

#212 Re: Re: Podrska peticiji

2015-01-27 21:11:05

#99: - Re: Podrska peticiji 

Mislim isto sto i tvoja majka misli: kasno je za abortirati te!