Podrska Sasku

Quoted post


Gost

#19

2013-05-24 08:49

Сувишно је било шта рећи о накарадном закону накарадног законодавца у земљи која је правни провизоријум и која је зла маћеха сопрственој деци. Не бих се чудио да се огласи и "Друштво за заштиту права зависника." Ово је могло да се деси и мени и мојима, а шта бих тада урадио.... не знам. Сашко, носимо тебе и твоје у молитвама.

Odgovori

Filota Fila

#2321 Re:

2013-05-28 04:33:08

#19: -

Podržavam!!!

 

Ник слотер

#3528 Re:

2013-11-20 13:48:44

#19: -

Тако је "шта би жив човек урадио кад би штитио своју породицу...не знам? Али једно ми је јасно .Тај  човек је странац у земљи која се још увек зове СРБИЈА, убио је нашег човека. А  што није упалио светло, дерао се , викао, за 12 минута колико је провалнику требало да уђе? Дајте молим вас ово вређа интелигенцију обичном човеку а не професионалцу чији је то посао. И на крају после рвања са нападачем отети му одвијач из руке и убости га 5 пута а при томе "нападачу "који је после пронађен мртав 300 метара од стана још качкет на глави???? Ја бих те тврдње и те како испитао на судској медицини која може да утврди дали је нападач убоо у бутину човека који је бранио (?)своју породицу и под којим углом је рана нанешена тј дали се можда сам убоо у бутину? И дали је нападач крварио до места до којег је стигао где би морали бити трагови крви, у виду капљица. Моје мишљење је да је он провалника (кад је овај упадао у стан) избоо приликом спуштања са прозора и онда га одвукао до места где је пронађен са качкетом на глави.  И још нешто нико нема право да другом одузме живот, и ви не ометајте независно судство , не утичите на јавност својим једностраним акцијама, јер на тај начин оправдавате дело злочина, јер није добро што се покреће оваква петиција и све ово и оправдава се чин убиства, са речима а нама је много жао што је угашен један млади живот, АЛИ  . Нема али