Podrska za zakon o registrovanim istopolnim zajednicama

Quoted post

Art_hairdresser_1986

#20

2013-06-04 09:31

Poražavajuće je koliko su neki ljudi ograničeni i zatucani kada su ovako škakljive peticije u pitanju... Autohomofobija i homofobija zauzimaju 99% odbrambenih stavova iako velika većina njih odbija da prihvati definiciju tog pojma koji jasno opisuje njihovo stanje. I obavezno gledaju na takve stvari iz subjektivnog ugla (neretko se i poistovećuju: "Ja nikad ne bih mogao/la sebe zamisliti sa osobom istog pola" i sl. i to automatski govori o njima samima.) Posebno mi je nebulozno što se sa tim pravima LGBTIQ osoba automatski povezuje "moranje" da svi postanu homoseksualci jer je sada to prihvaćeno "kao" normalno. Kod njih nema mogućnosti izbora, već ili - ili, a to dodatno govori o autohomofobiji kao i homofobiji. Ko je iole racionalna i realna osoba, razumeće moj komentar bez ikakvih negativnih konstatacija.

Odgovori

LIDIJA

#22 Re:

2013-06-04 17:36:53

POTPUNO SI U PRAVU,JA U POTPUNOSTI PODRZAVAM LGBT POPULACIJU A NE MOGU DA OPISEM KOLIKO MI IDU NA ZIVCE OVI STO SE UBISE CITAJUCI BIBLIJU.COVEK JE SLOBODNO BICE I SVE JE STVAR LICNOG IZBORA A POSTOVANJE RAZLICITOSTI JE PO MENI ODLIKA PAMETNIH I NORMALNIH LJUDI KOJI IMAJU SIROKE VIDIKE I TO POSTUJEM.TO STO NEKO KAZE DA MRZI PEDERE NIJE NISTA VISE NEGO BAS TO-LATENTNI PEDER ALI ZIVI U JEBENOJ SRBIJI GDE ZA TO LAKO MOZE DOBITI BATINE I BITI DISKRIMINISAN E TO JE PROBLEM.PRAVO NA LJUBAV I SLOBODA ZA SVE!