BITKA-ZA-STUDIO-B

Quoted post

Privatnik

#443 Sunjekt

2013-07-05 09:56

1) "Pa sto ti nemas fakultet i talenat da radis na radiju ili televiziji..onda bi i ti mogao da se nadas nekom dobrom zaposlenju..."

Studio B nije NIKADA OBJAVIO JAVNI KONKURS ZA ZAPOSLENJE. SVI, ali bas SVI su se tu zaposlili na onovu poznanstava a ne na osnovu objavljenog konkursa. StB NIKADA NIJE OBJAVIO KONKURS ZA PRIMANJE U RADNI ODNOS.Prema tome, nemojte sebi laskati da ste vi medijski servis Beograđana, vi ste uposlenici političkih partija i poznanstava.

2) "...ljude koji posteno i vredno rade i zaradjuju svoje plate, pa makar i iz budzeta."

Vi svoje plate NE ZARAĐUJETE već ih dobijate. To je OGROMNA razlika. Uslugu ili proizvod koji vi isporučujete NEMA KO DA PLATI. Mi smo mala i siromašna zaemlja i NE MOŽEMO više da plaćamo toliko televizija. Plaćam Javni servis i - DOSTA.

3) "Ma sta ste se uhvatili za taj budzet ? U Srbiji su hiljade ljudi placene iz budzeta."

Za budžet si se uhvatila TI i nećeš da ga pustiš TI a ne ja. U tome i jeste problem što vas na budžetu nema hiljade već MILIONI koje ja, kao privatnik na tržištu moram da platim. Više ne mogu i neću...shvatite i vi da je KRIZA

4) "A ako neko ima primedbe konkretno na program Studija B, to je nesto drugo."

I o tome su vam ljudi puno pisali ali ste toliko ograničeni da ne želite bilo šta da vidite...
Da li shvatate da sam JA platio višednevno izvešavanje sa filmskog festivala u Kanu gde nije bio ni jedan naš film...pa vi ste gradska televiziji i treba da se bavite gradskim temama a ne kako kada nekom odgovara...

uh...odoh da zarađujem - prvo za porez (čitaj: za vas) a tek posle za svoju decu..

Odgovori

Tanja

#444 Re: Sunjekt

2013-07-05 11:14:05

#443: Privatnik - Sunjekt 

 Vi mora de ste pokusali da se zaposlite u Studiju B, pa niste primljeni na nekoj od brojnih audicija koje se objavljuju s vremena na vreme. Evo u toku je konkurs za producente vec neko vreme..pa izvolite. Ali, u Studiju B cete svakako zaradjivati manje nego kao privatnik.. upozoravam vas da je vrlo moguce da cete raditi vise. Svaki vikend, praznike itd..Inace, izvstavanje sa filmskog festivala u Kanu je u potpunosti pokrio sponzor, takoda vi niste platili nista. Cak ni porez.