Zelimo seriju Los hombres de Paco ponovo!

Quoted post


Anonymous

#142 Re: Milica

2011-04-28 20:31

#25: Natalija Kapor -

studio b ce stvarno ispasti glup ako ne pusti ovu seriju...najaca...kakvi seranovi...pakovci zakon..iskreno da vam kazem seriju am gledala od 5 ili 6 sezone nzm kad je bio onaj slucaj kajzer nzm kako vec...ali brate seriju sam odmah zavolela...zaljubila sam se u nju na prvi pogled...od jedno 50 a mozda i vise serija koje sam gledala najvise na tv pink i 1srpska tv ova je najbolja a i prva koju gledam na studio b...ja nmg da vam opisem kako mi ej drago sto postoji takva serija...probacu za raspust da odem do spanije

Odgovori

Natalija Kapor
Autor peticije

#148 Re: Re: Milica

2011-04-28 20:55:24

#142: - Re: Milica

Pre svega,hvala na potpisu i na komentaru.Serija je uradjena tako da se svi emotivno vezu za nju.Zaista je nesto nevidjeno na ovim prostorima i steta je sto su prekinuli snimanja,no,iza sebe nisu ostavili 117 epizoda vec hiljade i hiljade fanova sirom sveta.

Molim vas da sirite peticiju kako bismo skupili sto vise potpisa.Peticiju cu poslati Studiu B u subotu.Hvala svima koji su potpisali i koji podrzavaju sve ovo.Uzgred,napravila sam jedan video koji sam postavila na strani Pakovog sveta pod administracijom STB i nadam se da ce razumeti nasu zelju da ih gledamo ponovo.Ko nije gledao,video moze pogledati ovde.

http://www.youtube.com/watch?v=ViFQHopTxLA

Hvala svima!Todos juntos,como un puto equipo de remo. <3