Svi za park - park za sve!

Quoted post

Vlada

#26 VLADA

2013-09-17 20:56

Potpisao bih peticiju da nije ovog dela sa psima. Za pse se slazem da im nije mesto u parku gde treba dase deca igraju stari da uzivaju i "kradu Bogu dane" , mladi da se vole. Za sve ostalo se slazem ali toliko bahatosti ljudi koji imaju rotvajlere , staforde , dobermane i ne znam sve kakve zivotinje necu da podrzim. Ako zelis da imas psa obezbedi mu uslove a ne da ga pustis u park "da se istrci" i za to vreme svi ostali koji se plasimo tvog psa ne mozemo da uzivamo u njemu.

Odgovori


Gost

#29 posto nisi za pse i za zivotinje u parku onda i mi nismo da svakakvi somovi ulaze u park

2013-09-18 08:05:07

Svi za park!

#30 Re: VLADA

2013-09-18 08:36:18

#26: Vlada - VLADA

Vlado, mi i tražimo da se postave table na kojima piše da psi moraju biti na povocu sve vreme, i da vlasnik mora da počisti za svojim psom. I ne samo to - dali smo predlog u dopisu opštinskom rukovodstvu, da se psi šetaju na Zvezdari, i da se obeleži staza kojom idu do Zvezdare.

I mi razumemo da deca treba da se igraju i da svi ostali uživaju, ali moramo imati razumevanja i za vlasnike pasa, koji zaista nemaju gde da ih šetaju. Pa neće valjda po glavnoj ulici?

Pa ako smo deo sa psima pojasnili, a vi ipak potpišite :)

...

#32 Re: VLADA

2013-09-18 09:41:34

#26: Vlada - VLADA

Ovakve reci mogu da izadju samo iz nekog ko nikada nije osetio ljubav jednog psa kao ni sta znaci najbolji i najodaniji prijatelj, a ako cu ja uzivati u lepoti parka sa kim cu to raditi ako ne sa svojim najboljim prijateljem.. Psi su ziva bica, cak daleko bolja od nas ljudi, ljudi su ti koji su doveli do ove situacije ne psi, pojedinim ljudima treba zabraniti ulaz u park, onima sto lome klupe, prevrcu kante i pisu grafite, a ne psima, to ako je Rotvajler ne znaci da je zver, i covek od 2,10 prodje ulicom pa nece da te prebije bez razloga samo zato sto to moze.. Niko meni nece zabraniti da uvedem svog psa u park da uziva samnom, molim te zadrzi ovako glupo razmisljanje za sebe..