Vratimo malu Jovanu

Quoted post


Gost

#340 Re: Re:

2013-10-14 18:27

#332: Jovan Petrasinovic - Re:

dobro sto je i vi sada publikujete i to na vise mesta nego sto optuzujete srbijanku. nadam se da ste lepo procitali negde i datum kada je to postavljeno. meni se cini da je to bilo posle oduzimanja licence, ako uopste srbijanka ima veze sa tom stranicom. da sam na mestu ovih ljudi cije fotografije bespravno objavljujete, ja bih vas tuzio, bez oklevanja. srbijanka poslacu vam u e-mail-u ip adresu sa koje ovaj pise, kao i listing provajdera kome je u odredjeno vreme ta adresa dodeljena.

Odgovori

Jovan Petrasinovic
Kragujevac

#352 Re: Re: Re:

2013-10-15 07:15:16

#340: - Re: Re:

I sta ce onda biti kad joj posaljete IP adresu i moj mejl? Na osnovu cega ce provajder otkriti licne podatke svog korisnika? Na osnovu SUDSKOG naloga, reci cu vam ja to posto ne znate ocigledno. Svaki drugi nacin pronalazenja tih licnih podataka podleze kricivnom gonjenju po sluzbenoj duznosti. Sad jos samo da nabavite nalog suda po osnovu sprecavanja slobode govora vasih neistomisljenika koje vredjate i kojima pretite. Ili cete mozda krenuti u fizicki obracun sa mnom, posto vam je to lakse... Uostalom, takve podatke ima samo vlasnik ovog sajta i odavanje istih ce se katastrofalno odraziti na rejting sajta i njegovu licnu reputaciju, posto ce njegov identitet biti otkriven (trenutno je to neki anonimus, nigde nije potpisao sajt).

Bivsa hraniteljica i clanovi njene porodice sa ponasanjem koje su do sada ispoljili, samo mogu da ocekuju krivicne prijave i zatvor, a dete nikako.