Zahtev za smenu ministra poljoprivrede Dragana Glamocica

Quoted post


Gost

#20

2013-10-19 16:23

Mislim da ne treba podleći ucenama ove vrste , i da ne treba dozvoliti GMO seme, i hranu....i bez naučnih dokaza o štetnosti ili korisnoti takvih useva zdrava logika iiskustva iz najbezazlenije plasteničke proizvodnje govore ili navode na zakljucak da se osim veće produkcije nece nista dobro dobiti takvom proizvodnjom . Sem toga ucena u meni budi sumnju da su zaista tačne ili da su blizu istine teorije o jednoj svetskoj akciji za smanjenje populacije na ovaj nehumani način gde se mogućim bolestima zatire veliki deo populacije . Sve ostaje otvoreno i moguce kada nema naucne argumentacije za i protiv...jer rec na rec nista ne znači, mi hoćemo validne dokaze. nA KRAJU AKO JE gmo NAŠA SVETLA BUDUĆNOST---šta će nama organska proizvodnja za koju se takodje ministar zalaze. nije li to kontradiktorno???????

Odgovori


Gost

#21 Re:

2013-10-19 16:42:14

#20: -

Organska proizvodnja je potrebna bas tom ministru i takvima, jer samo oni mogu da je priuste. A ko god ume da razmislja shvata da nema mesta sumnji, zaista zele da ubiju vecinu svetske populacije, na ovaj ili onaj nacin.