Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Quoted post

paya

#247 Re:

2013-12-09 18:03

#246: Solunci svih fakulteta -

U sta da ne verujem?Da li to znaci da nece biti podrske studentskih organizacija i da cemo(tj. vi iz organizacije) sve sami ( ispasce ovi lenjovi hoce novo produzenje)?Ako cete se naci posle praznika (pretpostavljam novogodisnjih) da se dogovorite, ima li neki vremenski okvir u kojem se moze ocekivati da se to resi?Sa filozofskog sam.Nemam informacija o desavanjima slicnim onima o kojima drugi pisu.Nazalost potpis peticiji je sve sto ja mogu da ucinim.Moram jos da dodam da me muce ti izrazi "ubaceni element","revolucija", niste Crvene brigade.Ako ste uzeli na sebe da zastupate hiljade drugih onda vise hladnokrvnosti!I jos jednom pitam za neki vremenski okvir (meni je vrlo bitan (nemoj mi samo odgovoriti da je svima bitan))

Odgovori

Solunci svih fakulteta

#248 Re: Re:

2013-12-09 18:33:58

#247: paya - Re:

Ne vredi, kolega, pokušao sam, očigledno  smo izgubljeni u prevodu. Da se preganjam, objašnjavam, nema svrhe. Možda bih očekivao više razumevanja od nekoga s Filozofskog, baš zbog onoga što je u proteklih dvadesetak godina kretalo sa toga fakulteta. U tom smislu treba razumeti termin koji sam upotrebio. No, očigledno se nije primilo kod svih. A sad vam hladnokrvno kažem da će biti kako će biti i da će biti kad bude bilo. Preko noći ne može ništa, a na tačne datume moraćete sačekati, jer ne zavisi sve od nas. Hvala na potpisu i ostajte mi zdravo!