PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Quoted post


Gost

#748 Matilda

2013-12-09 20:18

Očito ste i vi kao udruženje riješili da dodatno ugrožavate naša i prava naše djece kada su u pitanju lične slobode, slobode kretanja i slobodu življena bez straha i posljedica ujeda onih bez kojih bi vaše egzistiranje bilo upitno. Fuj za onog koji je pokrenuo peticiju. Znate li vi da su dva smrtna slučaja i jedna amputacija noge rezultat ugriza pasa lutalica. Masa djece koje su psi izgrizli su dobili dijabetes, a neka su čak i na inzulinu. Toliko od mene. Nadam se da će ova priča imati svoj kraj uskoro. Do tada sačuvajmo sebe i svoju djecu od pasa i inih đukela od kojih jedino udruženja imaju koristi...

Odgovori

av av av

#750 Re: Matilda

2013-12-09 21:08:18

#748: - Matilda

kako vas samo nije sramota da podrzavate ovako nehumano delo, ko im daje za pravo da ubijaju neduzne pse. da su ljudi malo vise brinuli o svojim ljubimcima do ovoga ne bi ni doslo, ali ne,pustaju ih na ulicu kao odbacenu i istrosenu krpu, znaju citavo leglo ostaviti pored puta da se brine o sebi i snalazi kako zna i ume. draga gospodjo, ako niste znali sva udruzenja se baziraju na volontiranju i jedini koji imaju korist to su psi koji su sklonjeni sa ulice i pruzenaim sansa da pronadju pravi dom. draga gospodjo usima se pokrite od sramote, cemu vi mozete da naucite vasu decu??? ocigleddno samo mrznji prema drugim zivim bicima!!!

Ema Mahmutovic
Autor peticije

#780 Re: Matilda

2013-12-09 23:53:15

#748: - Matilda

Zenska glavo, OVDJE niko ne predlaze da oni ostanu na ulici jer oni nisu za ulice logicno. Nadji mi molim te gdje to pise. Ovo je vise stvar nesposobnih politicara koji ne mogu naci drugo rjesenje. Ja nisam udruzenje nego obicni pojedinac.