Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Quoted post


Gost

#1085 Re: Re: Re:

2014-01-16 00:53

#1084: - Re: Re:

E fala Bogu da me neko razume sta hocu da kazem!!! Naravno da je SKUPSTINA ta koja treba da nam izglasa Izmenu i dopunu zakona, a ako dodju izbori skupstina se RASPUSTA!!! Ja ne znam dal se kolege razumeju u to i dal prate politicku scenu al je moje pitanje na mestu 1 000 000 % i molim jos jednom autore peticije da mi daju odgovor na pitanje: STA U TOM SLUCAJU???

Odgovori


Gost

#1087 Re: Re: Re: Re:

2014-01-16 04:45:08

#1085: - Re: Re: Re:

И ако се распишу избори тог датума, колико знам, скупштина се неће распустити, већ остаје у свом техничком мандату до конституисања новог сазива, при чему закони и измене закона могу да се предлажу и изгласавају...

Vasa Rešpekt

#1089 Odgovor kolegi.

2014-01-16 09:40:16

#1085: - Re: Re: Re:

Poštovani kolega, Vaše pitanje jeste na mestu i nema razloga za raspravom. Mi nismo političko udruženja, niti smo bilo kako uključeni u političke partije i struje, svi zajedno ovde smo velika grupa studenata koja traži svoja prava i za njih se bori. Političu scenu pratimo kao građani ove države i ništa više od toga. Što se vesti o izborima tiče, ništa se još uvek ne zna, sve su stvari nagađanja, a sa druge strane iz jedne rečenice koju neko izgovori, novinari željni publiciteta, izvuku bombastičan naslov. Bilo kako bilo, mi smo sve učinili u što kraćem i bržem roku. Ono u što Vas uveravam jeste da je peticija potkrepljena stručnim dokazima i svim mogućim materijalom koji nama ide u prilog, te se nadam da će i odgovor nadležnih biti u što kraćem vremenskom roku.

Ako već razmišljamo o "političkoj strategiji" svaki glas je bitan, a ovde je oko 30.000 glasova, kolega. :)

Samo malo strpljenja i vere, sačekajmo odgovor.

Srdačan pozdrav!