Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!!

Quoted post

MIM

#6

2014-03-30 17:15

Kako ih nije sramota... posle svega sto su im ti psi ceo zivot sluzili!!!! Na kraju ovako da im se oduze!!!! BOLESNICI BEZDUSNI!!!! Hvala svima koji potpisuju <3

Odgovori

North Gate

#17 Re:

2014-03-30 17:37:38

#6: -

Baš tako! Iskoristili ih,i nije im dovoljno,pa još hoće da vrše experiment nad njima.Stoka!

Nenad Trifunović

#740 Re: Sprečimo zločin

2014-03-31 18:37:49

#6: -

Kada bi građani imali prilike da bar jednom uđu u prostorije sa kavezima gde se drže psi za eksperimente na VMA i čuju njihovo žalosno cviljenje, masovno bi potpisivali peticiju za zabranu eksperimenata na ovim plemenitim životinjama. Ja sam kao dipl. elektro inženjer gradio VMA i skoro 20 godina radio na veoma odgovornim funkcijama, ali mi je u sećanju ostala, za sva vremena, ta neizmerna tuga, kada sam jednom ušao u te prostorije i video očaj i strah u očima tih pasa, i cviljenje, koje je ličilo na plač nemoćnog deteta. Molim Nastavno veće VMA da opozove ovu svoju nepromišljenu odluku, da pse koji su verno služili nažoj državi osudi na smrt, uz najveće dugotrajne patnje. U civilizovanim državama, takvi psi se penzionišu, tj. prestaju sa radom, a država se o njima brine u azilima, ili ih da na usvajanje.




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...