Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!!

Quoted post

Smarate

#991 Mhm

2014-04-01 11:10

Znaci radije bi testirali na 8 beba ljudskih ? ili na 8 random ljudi izabranih ? nego na 8 pasa koje ce da uspavaju jer su za vojsku ziveli nisu to kuce kako ih zovete to su trenirani psi vojni sto se protiv toga ne pobunite isto ? ok je da idu u ratove i da ih koriste tako al nije oke da se na njima nesto testira ? ne biste imali 80 % danasnjih medicinskih otkrica da nisu testirani efekti na zivotinjama prvo. Sve gospodje i gospodjice koje koriste sminku a potpisale su ovo mogu slobodno svojim potpisom dupe da obrisu jer da nije testiranja ne bi bilo ni vasih kozmetickih proizvoda. Ovo nije nesto "Srpsko" kako polovina veoma pametnih ovde pisu , ovo se radi u svetu dugi niz godina. Da li ste pravili peticiju da se ne posalje Lajka u svemir ? to je isto vrsta testiranja i taj pas je uginuo ali ne znam bas da ste moralisali oko toga ako ste tada bili zivi. Molim lepo idite prijavite se da se na vama testiraju stvari ukoliko vam je zao zivotinja.

Odgovori

KEROLJUBAC

#1010 Re: Mhm

2014-04-01 12:04:06

#991: Smarate - Mhm

tebe treba  razumeti jer nisi imao priliku da preživiš i necrkneš zahvaljujući psima.Ja sam sa njima živeo i živim.Priznajem da sam žive sa VIŠE OD DESET PASA KOJI SU ME "SLEPO" SLUŠALI I VOLELI I DA SU MILICAJCI(STARI NAZIV ZA SADAŠNJU POLICIJU) KOJI SU IH IZVELI NA KALIMEGDAN IMALI PROBLEMA JER SU SVI KRENULI I DA SE MAZE SAMNOM,PONOSIM SE SA TIM JER ZA RAZLIKU OD LJUDI  ZNAJU KO JE KAKAV.ZNAM KAKO FINE GOSPOĐE SU GOVORILE DA SMRDIM NA PSE.AKO GA IMAŠ ONDA SI NJIHOV I NEDIRAJU TE BAR NE DOK SU MLADI I NA OBUCI.I.OVI SU BILI RATNICI IMA PROBLEM JEDAN ONI SU KAO DA SI SA NEMIM LJUDIMA.SVE TE ČUJE I RADI A NEMOŽE DA TI ODGOVORI NA TVOM JEZIKU.KADA SE SRODIŠ SA NJIMA ZNAĆEŠ ŠTA TI KAŽE.A ŠTO SE TIČE EKSPERIMENTA NA "NIŽIM " ŽIVOTINJAMA ZNAM ISUVIŠE.NIKAD NE POREDI PACOVE I MIŠEVE SA PSIMA.OVI SU BILI RATNICI! I VOJNICI  OVE ZEMLJE A PACOVI NISU.HAJDE DA SE KLADIMO DA ŽENE SE GROZE PACOVA I MIŠEVA A TEK PONEKA PSA.NA LESTVICI INTELIGENCIJE SU PSI VIŠLJE.A DA I PACOVI IMAJU ZUBE DA IZGRIZU I BEBE PA HAJDE DA TO NA NJIMA AKO SE BAŠ MORA EKSPERIMENTIŠEMO KADA DODJE DO LJUDI NEKO ĆE DOBITI ZUBE OD POKOJNIKA I TO JE DRUGO NEŠTO.KADA BUDU IMALI NAPISMENO OD PASA ONDA NEKA OVI NAŠI "NAUČNICI" TO NA NJIMA EKSPERIMENTIŠU.OČIGLEDNO JE CELA "CAKA" U LEPKU KOJI UČRŠĆUJE ZUB U VILICI PA ONDA AKO NEMA NEŽELJENO DEJSTVO NA PACOVIMA ONDA NEĆE NI NA LJUDIMA.PRVO PACOVI A PSIMA TREBA POMOĆI ALI TEK KADA SU TOTALNO KREZUBI.MA GDE PADOH U VATRU JA IMAM NAJVIŠE PREPISA NA OVOM SAJTU NA ISTU TEMU.AKO TE SMARAMO A JA POGOTOVU DA SE NAĐEMO I TO ZAVRŠIMO JEDNOM ZA STALNO OKRUŽENI PSIMA KOJI NAS NEZNAJU PA POBEDIO   ONAJ SA MANJE UGRIZA ILI AKO SI KUKAVICA KOGA NEKI PRVO UJEDE.




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...