Peticija za formiranje Policije za zastitu zivotinja u Srbiji

Quoted post


Gost

#241

2011-08-04 19:59

deca umiru a ovi o kerovima ??????

Odgovori

Radmila

#243 Re:

2011-08-05 00:18:10

#241: -

Da,u pravu ste,deca umiru!Da li od gladi,zlostavljanja,cedomorstva,bolesti...nije bitno-bitno je da da je na ovoj planeti postala praxa da se nevini i nejaki zrtvuju za neki visi interes-interes i cilj koji je postavio covek i ne bira sredstva da do cilja dodje!Ja licno nemam zelju da svojim naslednicima ostavljam ovakav svet u amanet,a ni vecina ovde verujem!Svako ima pravo na svoje misljenje sve dok iza njega konkretnim akcijama stoji i sve dok se ne svodi na pustu besedu da bi se ubilo vreme jer time zloupotrebljava tudje!Zalosno je sto deca stradaju-koliko je vas prozivnika pomoglo deci(bar toplim burekom i jogurtom),zalosno je sto je sve vise beskucnika po ulici-koliko je vas ista za takve ucinilo,zalosno je mnogo toga i spremno za:"Dosta!!!!".Neki od nas pokusavaju da ovakve stvari i deo njihovih uzroka saseku u korenu jer talenat se gradi od malih nogu,a cinjenica je da sto god se primeni na coveku-prvo experimentalno krene od zivotinja,a NIKO im nije dao pravo na to.Ja licno verujem u jednog Boga i ljudi su ipak samo sitni ljudi i odakle im pravo da izigravaju Boga!!!!!!!!!!!!!!Postujem brigu za decu ,beskucnike,nezaposlene,gladne,bolesne,ALI istupite javno za svoju brigu i cilj i od mene prve imate punu podrsku,inace vam dzaba lazna moralnost koju ste istakli samo time sto ste pljunuli na tudji pokusaj da nesto preduzme.