Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Quoted post


Gost

#5063 Re: Re:

2014-05-09 09:20

#5059: - Re:

Nema sanse da ih zavrsim do septembra.Pogresno ste me shvatili.I ja sam u istoj situaciji,samo ne zelim da dozivim poraz kao sok,u tome je stvar.

Odgovori


Gost

#5065 Re: Re: Re:

2014-05-09 09:25:46

#5063: - Re: Re:

Razumem te. Ali takav način razmišljanja će te samo kočiti. Veruj mi, prošla sam to. Radi sebe, prvenstveno, počni da razmišljaš pozitivno. Pozitivne misli se pozitivno i reflektuju.


Gost

#5068 Re: Re: Re:

2014-05-09 09:42:27

#5063: - Re: Re:

Dragi Kolega,

odgovorio sam Vam na prosloj stranici da se uzdrzite od takvih komentarisanja pre zvanicnog saopstenja, bas iz razloga sto svi na pritisak ne reagujemo isto, niko se od nas uveren sam u to neplasi ali smo veoma zabrinuti i strepimo za nasu buducnost, i sto je vaznije ometa nas u ucenju jer svi spremamo ispite za majski rok!I meni je dragi kolega ostalo jos 4 ispita i kada bi sve teklo kako treba tek u junu bi mogao da uzmem diplomski za koji mi preostaje malo vremena i tesko da bi sve uspeo da postignem, nadam se da nas sve shvatate da je takvo komentarisanje jos jedan dodatni pritisak na sve nas a i na Vas a to nam svima u ovom trenutku najmanje treba, zato budite pozitivni pokusajte da sirite optimizam, smo na taj nacin uspeti!

Srdacno Vas sve pozdravljam!