Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Quoted post


Gost

#732 Re:

2014-05-19 17:59

#701: Kostadin Hadzi Dimitrijevic -

TI SI PROFESORE PROLUPAO NA TEBE HAARP VEĆ DJELUJE

 

Odgovori

Kostadin Hadzi Dimitrijevic

#812 Re: Re:

2014-05-19 23:56:38

#732: - Re:

Agresija koju pokazujete je tipicna za one na koje haarp (i slicne instalacije) deluje. Ja vas vise ne mogu da uverim da haarp deluje na vas jer sve misli i ideje za koje mislite da su vase, nisu (kao i agresija koju pokazujete prema idejama koje se razlikuju od vasih). Oni zele da narod srusi instalaciju i da dodje do haosa. Kao sto su neki ljudi napomenuli, jedini nacin da se ukloni instalacija (bez velikih posledica) iz Srbije je da se ista vrlo pazljivo demontira. U razgovorima sa kolegama iz Rusije, Rumunije i Madjarske smo dosli do istog zakljucka - jedini nacin da se ukoni instalacija je demontiranje, ali ono moze da potraje godinama (najkrace oko godinu dana) i, kako je kolega sa specijalizacijom iz pollja veoma slinog ovom, iz Rusije (Sankt Petersburg), rekao, bili bi potrebno da se skupe najveci umovi modernog doba (i to iz drzava u cijem je interesu da se haarp ukloni). Kolege iz Madjarske i Rumunije su svesne da ce biti veoma tesko ubediti narod i vlade tih zemalja da se ukloni haarp iz Srbije ali su jedni od retkih koji su svesni u tim zemljama sta HAARP moze da ucini i njima (pogledajmo samo Dunav). PONAVLJAM - NIKAKO NE RUSITI HAARP. PREPUSTITI NAUCNICIMA DA GA DEMONTIRAJU. INACE, STRAHUJEM DA NISMO SPREMNI ZA HAOS KOJI MOZEMO DA NAPRAVIMO. NIKO NE BI BIO SPREMAN. ZNAM DA VAS JE TESKO UBEDITI ALI SHVATITE DA HAARP TAKO FUNKCIONISE. AMERIKANCI NE RUSE SVOJ HAARP, ONI GA DEMONTIRAJU 2015. JER ZNAJU STA BI MOGLO DA SE DESI. SAM EKSPERIMENT TERA NAROD NA IDEJU O RUSENJU KOJA BI BILA POGUBNA. MOLIM VAS, UZMITE TO U OBZIR I AKO VAM DELUJE LUDO.