Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Quoted post


Gost

#830

2014-05-20 07:03

Nenasjedajte glupostima,HARRP veze sa tim nema,meterolozi,strucnjaci kazu da je to sudar toploh vazduha sa sahare i ledenog vazduha sa skandinavije,sto sto se desilo u tom dijelu,to s emoglo desiti negdje drugdje,to je prirodni ciklus koji se nemoze kontrolisati od nikoga..te silne zavjere,gluposti,izmislja netko tko zeli narod u strahu drzati jos vecem nego sto je,izmisljaju milion zavjera a otvorenom vam kazem da americi,tzv.vladarima svijeta nije u interesu da uniste prirodu..sto bi imali od toga kad nebi priroda,ljudski rod postojao..nista..nenasjedajte zavjerama,to su gluposti...

Odgovori

Goran

#1681 Re:

2014-05-29 20:43:49

#830: -

Ne znam koliko dugo živiš u tom sadašnjem telu na zemlji ali ja sa mojih 46 godina mogu da ti kažem sa sigurnošću da se ništa ne dešava dok nešto ili neko ne pokrene da se desi, što ide takođe u prilog mojoj tvrdnji da ne postoje slučajnosti, i da se ništa ne dešava slučajno i samo od sebe. Jednostavno rečeno kada bi samo malo dublje zagrebao po površini onoga što možeš da vidiš i osetiš svojim čulima video bi da postoje toliko neverovatne stvari da jednostavno ne mogu da se dese slučajno ili da se pokrenu same od sebe. E onda bih shvatio da postoji tvorac i da se stvarima upravlja a i može da se upravlja i od strane ljudi.