Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Quoted post

Petar

#1501 Petar

2014-05-24 10:25

Koja gomila gluposti. Obozavam kada ljudi koji su jedva zavrsili i srednju skolu pocnu da pametuju.
Pokrenite i akciju uklonimo vanzemaljske baze iz Srbije, da vidimo koliko ljudi ce potpisati.

Odgovori

Majka

#1509 Re: Petar

2014-05-24 12:11:19

#1501: Petar - Petar 

 E moj Petre, uzmi knjige u ruku...ne trči ispred rude, uloži u svoju budućnost.

Nije sve u stranačkom radnom mestu,

Danas jesi, sutra nisi.

Čovek koji vredi, uvek vredi, izdajica je uvek izdajica, lažan, prevrtljiv, bez morala - nije mu važno što će zla da snađu i njegove najmilije!!!


Gost

#1512 Re: Petar

2014-05-24 13:18:09

#1501: Petar - Petar

Uvek je bilo sabotera, nevernih toma i ostalih zluradih likova, ali im ne treba pridavati znacaj, nego raditi svoju stvar... Cim pocne lepo vreme, takvi ce da zaborave na tragediju, a to je najbolji preduslov da nas ona ponovo pogodi!

To se mora na sve nacine spreciti!

1. Prvo peticija i borba za uklanjanje HAARP-a.

2. Zatim zahtev da se kazne svi koji su proneverili novac, predvidjen za zastitu od poplava tokom poslednjih 8 godina.

3. Zatim insistiranje da se izgradi betonska zastita svuda, gde reke potencijalno ugrozavaju naseljena mesta.

Neka Bog cuva sve one koji se bore za pravu stvar!!!


Gost

#1534 Re: Petar

2014-05-24 20:33:49

#1501: Petar - Petar

Petre, osobe "koje su jedva zavrsile i srednju skolu", ne moraju da znaju da postave HARP,

niti da znaju ono što inžinjeri trebaju u ovoj oblasti, ali mogu da se pobune protiv nečega ako

su saznali da može biti štetno, kako za atmosferu, tako i za psihu ljudi... Da li treba da sam stručnjak za

nuklearno naoružanje, da bih mogao da kažem kako isto nije dobro za čovečanstvo. Mislim, da ne trebam!

Svako dobro, ništa lično!