Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Quoted post

SanddnaS

#1663 Re: Srbi su tesko bolestan narod i ovo je dokaz...

2014-05-28 03:21

#1662: realna opasnost - Srbi su tesko bolestan narod i ovo je dokaz...

Slazem se za neke stvari sa tobom ali za neke i ne. Mnogo nas nagrdi bre rodjo. Najvise se slazem za ovo, sto mladi odlaze iz zemlje. Nismo mi glupi narod, glupe su starije generacije jer nisu imali kako da se informisu, pa mogao ko kako hoce da ih jebe u zdrav mozak. Sada kada postoje mnogi nacini da se otkrije istina, ja ocekujem da ovde dolazi gradjanski rat, pa da zbacimo sva ova politicka govna odakle su i dosla. Takodje nemoj da zaboravis, da USA i te kako ima veliku ulogu u stavljanju svojih ljudi na srpskoj sceni. Postoje jos hiljadu stvari, ali to ne znaci da mozes sve nas da nazivas glupe, i da pricas budalastine. Glupi su oni sto su vaspitani da mrze druge nacije, da ce radije otici na utakmicu i pobiju se nego sto ce da citaju knjigu, e to su glupi ljudi. Molim lepo. :)

Odgovori


Gost

#1672 Re: Re: Srbi su tesko bolestan narod i ovo je dokaz...

2014-05-29 12:12:13

#1663: SanddnaS - Re: Srbi su tesko bolestan narod i ovo je dokaz...

Uopste ne shvatam nekog ko je spreman da polemise sa prvim desnicarskim "levim smetalom" hrvatske ili albanske nacionalnosti. Takodje ne razumem zasto taj post nije vec obrisan, ukoliko uopste postoji moderator ovde?!? Svi uvredljivi postovi, posebno na nacionalnoj osnovi, kaznjivi su na svim mogucim sajtovima, zasto je ovaj sajt izuzetak??? Zasto na srpski sajt moze da dodje bilo ko sa strane i kaze sta mu je volja o nasem narodu, pa i najgore uvrede?!... Da li Srbi lice na Slovene ili pak lice "ZagreBcani", kakve to ima veze s bilo cim i kakve su to fasisticke teorije???

MISLIM DA JE OVDE REC O HAARP-u.  ILI NE?! I MISLIM DA NAM POKRETAC PETICIJE DUGUJE OBJASNJENJE, DA LI SMO MI OVDE SAMO GUBILI VREME ILI SE NESTO PO TOM PITANJU URADILO?!

Ne nasedajte na pricu da u Srbiji nema HAARP-a. Ja ili bilo ko od vas to ne mozemo dokazati, ali postoje relevantne ustanove i naucnici (recimo, oni pomenuti na sajtu Dejana Lucica), koji bi mogli posvedociti o tome da je aktivnost HAARP-a u Srbiji uocena. Poci od toga.  Pa dalje videti da li se radi o kompletnom HAARP sistemu ili nekoj anteni, koja prima frekvencije od veceg sistema izvan Srbije. Ali, potpuno je svejedno, ucinak je isti!

Prema nekim informacijama, koje imam, nije iskljucena mogucnost da je HAARP ugradjen u most na Adi (zbog cega je i toliko kostao!), jer takve praksa u svetu vec postoji!

Dakle, sa potpisivanjem se ne sme stati, ali moramo znati i sta su pokretaci peticije odlucili da ucine s nasim glasovima i poverenjem, koje smo im ukazali!? Valjda je ovo necemu sluzilo?! I valjda nismo utrosili ovoliku energiju, da bi poklekli pred prvim sarkasticnim komentarima - vlasti ili zlonamernika, svejedno!

Svi vi, koji imate decu ili nameravate da ih dobijete, NEMATE PRAVA da ne mislite na njihovu buducnost, ako vec ne mislite na svoju!!!