Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Quoted post


Gost

#1770

2014-06-13 12:02

Meni je sve teze i teze... posto mi profesija nalaze trecu smenu, pekar, u zadnje vreme konstantan umor, nepodnosljiv umor. Nemam nit snage nit volje. Osecam da nesto nije uredu, a zdrav sam, spavam, tj prespavam vise od 12h dnevno i opet nemam dovoljno snage i volje. Nemoze mi niko reci da nije tako jer vidim i osecam da nesto nije uredu. Veliki sam optimista, uvek u nadi da ce nesto biti bolje, nekazem da ce mi uklanjanjem toga pomoci u svom zivotu, al mi bar nece odmagati. Nece mi oduzimati volju da se borim. Ja sam za da se srusi to. Ne da im kazemo da sklone, nego da im unistimo i zabranimo ubuduce prilazak nama i nasoj deci. Jer samo ce premestiti a neku nepoznatu lokaciju. Politicari su nas doveli u ovu zbrku. Nebi im verovao, rasprodali su nas, kako to moze se reci bas na njihovom " za saku dolara".

Odgovori

Ukljuci Mozak

#1774 Re:

2014-06-15 00:25:08

#1770: -

 

Nisi jedini koji se tako oseca... I nije HAARP jedino zlo koje je doslo s uvodjenjem "demoNkratije" u Srbiju!  Svakakve su eksperimente vrsili nad nama!

Kad kazes nekom iz inostranstva "koksaki-virus", niko ni cuo nije... A ovde je posle bombardovanja 1999. (koje su sadasnji politicari olako zaboravili i jos nas tajno uvode u NATO!!!) svako znao bar nekog ko je zaradio famozni "koksaki"... A tek kasnije su krenule posledice osiromasenog uranijuma iz bombi... I sva ova sr***a novijeg datuma tipa"kemtrejlsa", sejaca raznih bolesti...

A onda taj isti bolesni narod treba da radi maltene do 70. godine zivota (po novom zakonu o radu) i da, najverovatnije, i ne dozivi penziju!!! Dakle, tu si da punis drzavnu kasu dok god mozes, a posle, crkni, stoko!...Tako to treba razumeti.

Kad "stoka" nije umela da uci glavni zanat u ovoj zemlji (umesto sto je zavrsavala razne skole i fakultete), a to je skola politickog dupelizackog zanata, skolu manipuacije i beskrupuloznosti, izdaje svega sto coveku moze biti sveto!!!... E takvi su vam doveli HAARP u Srbiju, bez imalo pardona vas pretvarajuci u marionete necijeg hira, od kojeg zavisi i vas zivot!!!

Oni misle da su neka druga ljudska vrsta u odnosu na nas, uclane se u strane (zna se odavno kakve) organizacije i odmah postanu "visa vrsta" i odrode se!... Kao da im mozak isperu!  A ti posteni, vaspitani, sposobni Srbine, crkni, ako nisi imao zeludac za takve gadosti!!!...

Samo jedno mi pada na pamet: traziti referendum za ulazak u EU, a onda i za prevremene izbore (oni, koji su napravili presedan, dali su i nama ideju!)... I birati samo onog ko se do sada nije iskompromitovao!!!