ZA ŽUĆU KOJI JE BRUTALNO DAVLJEN OD STRANE SINTERA!!!

Quoted post

Di

#189

2014-07-14 01:20

Pre nekoliko godina sinteri su upali na velikom odmoru u dvoriste skole Ratko Mitrovic na Novom Beogradu i pred decom lovili pse koji su godinama u bloku. Vriska i plac dece dozvala je roditelje, bake i deke pa su sinteri otisli a psi ostali tu gde i pripadaju. Tek da napomenem, osoblje skole je ostalo nemo i zatvoreno u skolu (dosta njih jos uvek predaje u istoj). Ali posto u svakom zitu ima kukolj, i u nasem bloku postoji jedan stariji covek koji ih je tamanio jednog po jednog. Sada je ostala samo Lola koju je udomila jedna zena iz bloka. Poslednja je otrovana Cica koja je vec prezivela jedno trovanje. Dakle ZAKON IZMENITI PO HITNOJ PROCEDURI I UVESTI KAZNE ZATVORA DO 5 GODINA ZA AGRESIVNO PONASANJE PREMA ZIVOTINJAMA, NEBRIGU I ZANEMARIVANJE ZIVOTINJE, A ZA SAKACENJE ILI UBISTVO ZIVOTINJE 10 - 15 GODINA. FORMIRATI POLICIJU ZA ZASTITU ZIVOTINJA, SASTAVLJENU OD LJUDI KOJI SU PROSLI RAZNE TESTOVE, A PROCENU PODOBNOSTI POJEDINCA ZA OVAJ POSAO PREPUSTITI KOMISIJI U KOJOJ VECINU CINE DRUSTVA ZA ZASTITU ZIVOTINJA. Pa da vidimo onda te hrabre psihopate. AKO DRZAVA IMA VOLJE DA RESI PROBLEM, ONA TO MOZE (gledamo to ovih dana svakodnevno po pitanju drugih zakona)

Odgovori


Gost

#204 Re:

2014-07-14 05:37:39

#189: Di -

Pa jesu li mali macici pre dve nedelje bili zivi zazidani na Banjici ja mislim, pa kada je komsija pozvao policiju, koja je cak i htela da digne tuzbu protiv monstruma, tuziteljka je rekla da to ne rade, JER NEMA OSNOVA ZA TO!!!!!! O cemu mi pricamo?!