STUDENTSKE BUSPLUS KARTICE ZA SVE STUDENTE

Quoted post

Milos Prokic
Autor peticije

#17 Predaja peticije

2014-11-01 00:18

Sto se tice peticije ja sam je prosledio na desetak redakcija najcitanijih novina i na redakciju beogradske hronike uz molbu da nas podrze i objave pricu, odgovor jos nisam dobio. Takodje poslao sam dopis sekretarijatu za saobracaj grada. Ne bi bilo lose da sto vise nas posalje mejl sekretarijatu pozivajuci se na ovu peticiju i navodeci objektivne razloge da se odluka promeni pocev od toga da su studenti redovne platise koji ce sad biti prinjudjeni da se svercuju, da mnogi fakultet ne upisuju odmah nakon srednje, da je master skoro nemoguce zavrsiti do 26e i sl. Slanje mejla ce vam oduzeti samo par minuta a verujem da ako nas bude veliki broj mozemo nesto da promenimo. Dovoljno je da odete na ovu adresuhttp://www.bgsaobracaj.rs i otvorite opciju kontakt.

Takodje ukoliko mozete da dodjete do nekoga iz medija ko bi objavio ovu pricu bilo bi sjajno. Dobra stvar je sto je rok za vadjenje novih povlastica produzen do kraja novembra te imamo jos mesec dana da se izborimo za nasa prava

Odgovori

Marija

#18 Re: Predaja peticije

2014-11-02 20:09:31

#17: Milos Prokic - Predaja peticije 

 Ja sam danas probala da uplatim za novembar i na trafici su mi rekli da ne može, jer mi nije vise validna povlastica (i nisam jedina, mnogi nisu mogli da uplate, ali ima ih koji su uspeli), a navodno nam je produženo za novembar, ništa mi više nije jasno...