ТВ ДУЕЛ: Александар Вучић - Елиот Истинић (РТС1 или ТВ ПИНК)

Quoted post

Lolica

#20

2014-11-01 07:51

MOJ GLAS ZA DUEL! Čitam, gledam, slušam, umem i da mislim...NE VIDIM PREPREKU, ne vidim zašto ne, ali vidim mnogo razloga za DA. Neka naš premijer izadje na jedan običan duel i neka nas ubedi da grešimo, da smo u zabludi. Mnogo je kontradiktornosti danas, gubimo se u kontraverzama,spletkama i nameštaljkama..zato glasam za duel, želim da mi se otvore oči.

Odgovori

Lavica

#21 Re:

2014-11-01 08:29:11

#20: Lolica -  

 Ima nas dosta koji mislimo isto, ima nas koji to i napišemo a ima nas koji i ćutimo i čekamo da to sve obavi neko drugi. Ne zameram ovim nemim posmatračima na tome, to je njihov izbor, ali se pitam samo KAKO ĆE SUTRA  SVOJOJ DECI da objasne zašto nemaju bolju garderobu nego onu koja se posle dva pranja pretvara u krpe, ZAŠTO ne mogu da kupe pristojnu užinu, ZAŠTO samo oni nikada ne idu nigde na vikend ili odmor,ZAŠTO imaju automobil star 20 godina, koji nije u voznom stanju, a toliko je lepih automobila na ulici?  ZAŠTO im je nameštaj u kući nasledjen od babe i dede pa ih je sramota da pozovu društvo...ZAŠTO NISU DECI OBEZBEDILI BOLJE SUTRA? I, šta su preduzeli da bude bolje, ali eto nije  im uspelo? Kada do toga dodje NEMA VIŠE ĆUTANJA, deca traže odgovor i tu će nastati problem i jaz izmedju vas i vaše dece. Deca imaju pravo DA  ZNAJU ZAŠTO, ODGOVORITE IM !!!