Zabranite u Srbiji točenje alkohola mladjima od 21 godine!

Quoted post


Gost

#55

2014-12-08 18:50

Jel vi kolektivno svi imate problem u mozgu ?! Imam 20 godina,pre mesec dana napunila. Ne treba zabraniti. Zasto to pisem ?! Jer ste vi NESPOSOBNI roditelji ! Moji su mene vaspitali i punili glavu non stop kao maloj,ne treba piti i voziti,ne treba se ubijati od alkohola,treba paziti koliko se pije UVEK ! 

Zato sada,kad se ide u nocni provod,i kad se ide kolima,mora da se zna ko nece piti da bi vozio nazad. Taj neko sam u 99% slucajeva JA ! 

Treba kazniti prvenstveno roditelje sto nisu u stanju da vaspitanju svoju decu ! Uzasni ste roditelji,pogotovu ovih mladjih generacija,koji kupuju svojoj deci najnovije mobilne telefone i dozvoljavaju im sve i svasta !

Znalo se u mom detinjstvu,pre mraka kuci. A sad ? Pre zore kuci.... TUGA 

Odgovori


Gost

#61 Re:

2014-12-08 20:04:47

#55: -  

 Bravo tebi za tvojih 20 godinica,ali vidim da ti je veca zelja nalivati se alkoholom nego podrzati nesto sto bi,osim tvog, spasilo mnogo zivota tvojih vrsnjaka...

Milica

#74 Re:

2014-12-08 22:48:12

#55: -  

 bas tako. Roditelji su potpuno nesposobni da vaspitaju decu. A onda kukaju i podrzavaju ovakve nebuloze ..i to sve zato sto ni ne poznaju svoju decu..

Leon iz NS

#98 Re:

2014-12-09 08:15:49

#55: -  

Bravo dete. Potpuno si upravu.

Ovi što se tu javljaju su razmazena derišta (bez obzira koliko imaju godina) koja nikad nisu preuzimala odgovornost za svoje postupke. Pa im odgovara de neko drugi donosi odluke i rešava njihove probleme pa da prevaspita njihovu decu preko zakonskih odredbi.

 

BARMEN

#147 Re:

2014-12-09 19:28:13

#55: -  

 Ti si vozac ( naravno trezna si uvek ) al situacija je ovakva.

Vozis tri svoje drugarice ( opstepoznato odvaljene od par tekila i nekoliko piva a sve to zaliveno sa par guarana radi lakseg treznjenja). Drugarica na prednjem sedistu isfrustrirana i nervozna sto nije smuvala ? koji fura najnoviji BMV . Davi vas sa pricom kako je ona prava kako je ona jedina za njega. Okrece se prema tebi i baca peglu ( povraca) pravo u tvoju facu.

I sta ces ti da uradis u ovom slucaju, ostaces prisebna???

E ZATO ZABRANITI ALKOHOL !!!