PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE

Quoted post

dule

#7

2015-01-25 21:01

stidim se sto zivim u ovakvoj zemlji,gde kriminalci setaju slobodno ulicama i rade sta im se hoce ,dok komunalna policija hapsi neduzne gradjane koji nemaju para da plate kartu  a kamoli da zive...

Odgovori


Gost

#417 Re:

2015-01-27 21:52:26

Anči

#841 Re:

2015-01-28 21:57:53

 Stidim se što živim u ovakvoj zemlji. Od bruke u zemlju da propadnem. Pa zar da se hapse nedužni građani, jer nemaju gde novac da zarade, a ako i retki imaju radno mesto plata je nedovoljna za elementarne potrebe. Vi koji određujete pravila, zar ne razmišljate o tome. Zar ne vidite, zar vam nije žao. Svi smo mi od krvi i mesa , i svi mi imamo želje , osećaj za bol. Već kada je kupovina autobuskih karata postala naš sveopšti problem sedite i razmislite šta je uzrok tome. Ovo je kulturan, duševan i pošten narod, ali od nema ne može da se uzme. Kažete da su u prethodnom periodu penzioneri revnosno plaćali. Pa zar ne razumete zašto. Jer je za njih cena niža. Naplaćujte manje cene za prevoz i ostalima. Cene koje su primerene platežnoj moći ovoga našeg dugi vremenski period napaćenog naroda. I videćete, sigurna sam da kontrole neće biti potrebne. Jer će ovaj naš narod, dobar i čestit narod revnosno plaćati . Ne plaćanje BUS karata nije odraz huliganstva i nepoštenja ovoga našeg naroda, već nažalost nemaštine. Da li da kažem: oprosti im Bože, jer neznaju šta rade.