PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE

Quoted post

Špaka

#230 Špaka Leskovac

2015-01-27 23:32

Narode, naša Leskovačka policija je sasvim ok..Mi tih problema nemamo,a nemamo ni mafijaše sa BUS plusom..ko vas jebe..Crknite..Pa malo mućnite mozgom..Pa vi bi da se za 80 dinara vozite ceo dan, a nas dole na jugu nioko ne pita ni za cipele..mrš breeeeeeeeeee..treba da vas biju

Odgovori


Gost

#243 Re: Špaka Leskovac

2015-01-28 08:15:41

#230: Špaka - Špaka Leskovac 

 nisi ti ni za Leskovac, i to je velegrad za tebe!

Vlada

#246 Re: Špaka Leskovac

2015-01-28 09:01:34

#230: Špaka - Špaka Leskovac 

 Za razliku od Leskovac u BGu nemozes nigde bez prevoza. Kola nemozes da koristis jer je sve zonirano i stalno trebas da se pomeras kolima i placas parking (tako da te parking kosta vise nego gorivo). Parking ti sad samo sluzi ako trebas nesto do centra brzo da odradis. Ako treba da promenis vise prevoza onda to nije 80 nego  naraste i na 300 din dnevno. Pa onda tako 22 dana x 300 = 6600. Imas markicu za 3300 doduse ali i to je veliki izdatak kada radis ne prijavljen za minimalac ili cak i manje.

A sto se komunalaca tice. Kada sam ih god zvao i imao problem jedna da su me slaslusali i svaki put su me otkacili. Da li to bio neki komunalni problem ili glasnu muziku u vreme kucnog reda... Nemaju patrolu slobodnu pa kad postanes dosadan koliko zoves da vidis da ali sad imaju patrolu onda smisle nesto tipa, nemamo uredjaj za merenje buke... i nemoj da zoves vise...

Oni su SRAMOTA!!!