РАСПИСИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ПАРЛАМЕНТАРНИХ И ЛОКАЛНИХ ИЗБОРА

Quoted post


Gost

#25

2015-02-02 21:05

ja sam tehnoloski visak.nemam od cega da zivim sa 54 godine sam skoro na ulici .Smatram da su moja gradjanska prava ukinuta i da moramo menjati celokupni sistem u korist naroda i gradjana.treba pomoci svim ljudima kao sto je nekada bilo za vreme TITA.POZDRAV I PUNO SRECE

Odgovori

monarhista

#39 Re:

2015-02-04 17:55:40

#25Samo da ne bude kao za vreme Tita,jer sve ovo je posledica titove diktature i njegovih eksperimenata.

razočaran

#50 Re:

2015-02-06 08:51:51

#25: -  

Mi prekobrojni kojima je od strane države ukinuto  pravo da radimo i živimo od tog rada a na polovini radnog staža sada smo nevidljivi, bez mogućnosti da dobijemo posao jer smo "prestari" i "nepismeni" a "premladi" da dobijemo penziju. Bez ikakvih smo primanja, povlastica i pomoći, zaboravljeni, otpisani. Izdržavana lica ili socijalni slučajevi sa trideset i kusur godina staža  i preko pedeset starosti.   A neko je zaradio penziju od sto hiljada dinara, kako ako je radio u vreme kada i ja, kada razlike u zaradama nisu bile tako velike? Genocid nad sopstvenim narodom.

Србине, али прави.

#52 Re:

2015-02-06 10:18:00

#25: -  

 Чове помисли да треба учинити све да овом народу буде боље и онда налети на коментар као што је твој. Па због тог Тита сада и живимо како живимо. Он и његове комуњаре и јесу населилили Космет Шиптарима а забранили Србима да се врате. Створили су вештачке нације од српске-црногорце, бошњаке, македноце, па сада имамо проблеме на сваком кораку само због тога. Направили од Србијје скоро па најмању државу у Југославији, изделивши је на покрајине. Направили су устав из 1974е којим су малте не загарантовали рат после смрти ћопавога броза. Човече, освести се! Какав бре тито!?