Uprava za veterinu: Zabranite obeležavanje pasa ušnim markicama!

Quoted post


Gost

#17

2015-02-09 11:34

Katasterofalno je to šta se radi sa jadnim i nemoćnim životinjama,ovo društvo se ponaša prema njima kao prema pokusnim kunićima...Treba oformiti jednu jaku i veliku organizaciju za zaštitu životinja.Ove malenemaju veliki uticaj ya neke radikalne promene.Pozdrav

Odgovori

Toplo srce

#32 Re:

2015-02-10 12:11:42

#17: -                                                                                                                                          

 Dragi LJUBITELJI ZIVOTINJA ,citajuci vase komentare vraca mi se vjera da nije sve izgubljeno jer jos uvijek postoje LJUDI u pravom smislu te rijeci,LJUDI POPUT VAS, P L E M E N I T I , spremni da ovaj opaki svijet ucine humanijim.

Zelim da svim srcem PODRZIM ovaj PRIJEDLOG,a ovim putem molim sve ljude koji u sebi imaju i trun humanosti da se PRIKLJUCE i PODRZE jedini nacin da se neduznim i plemenitim bicima omoguci zivot u kojem ce imati pravo da postoje!!!

Ja zivim u Svedskoj,zemlji gdje je zastita zivotinja na izuzetnom nivou,i to covjeka cini sretnim. Cesto dolazim na te prostore,gdje veliki procenat ljudi,ako ih uopste mozemo nazvati tako,zive jos uvijek u mracnim vremenima egzekucija,a prizeljkuju i teze boljem zivotu,u isto vrijeme. Nije li to malo apsurdno???

Da preduprijedim zlobne komentare na moju uporedbu Svedske i Balkanskih prostora,zelim da istaknem odmah jednu nepobitnu istinu HUMANOST ljudi NE ZAVISI od STANDARDA jedne zemlje. To se gaji od kolijevke i njeguje do groba!?

Sa moje strane,kad god se nadjem na tim prostorima,pokusavam da pomognem na bilo koji nacin da se nadjem u nevolji tih plemenitih stvorenja