bodovi iz osnovne muzicke skole za upis u srednju

Quoted post

Roditelj budićeg muzičara

#35 Re: korespodencija sa Ministarstvom prosvete 23.03.2015.

2015-04-03 08:13

#34: - korespodencija sa Ministarstvom prosvete 23.03.2015. 

 čekajte malo! Gospodo, stavljate u isti koš babe i žabe!!! Molim vas! Ja sad odem i platim teretanu i treba da se ljutim što ti "bodovi" neće važiti za upis, ili sam u školi trenirao košarku u slobodno vreme, kad je prazna sala, pre nego čistačica počisti! Molim vas! ("oni koji treniraju"). Ili mislite da ona koja je išla na likovnu sekciju jedan čas nakon škole treba da ima isti aršin sa detetom koje je išlo 8 GODINA u još jednu školu i čiji je instrument od 800 do 2000€! Molim vas, gospodo... Ne pravite se pametni. Mešate babe i žabe! Dokle će u ovoj državi da sede ljudi koji samo navraćaju u skupštinu da pojedu nešto jeftino i donesu neki zakončić... Bruka!!!

Odgovori

Kiti

#57 Re: Re: korespodencija sa Ministarstvom prosvete 23.03.2015.

2020-12-13 18:15:21

#35: Roditelj budićeg muzičara - Re: korespodencija sa Ministarstvom prosvete 23.03.2015. 

Da,stvarno.Dete uporedo ide 6 god u dve skole,gde takodje uci ima domaci,vezba,trudi se i ima ocene u djackoj knjizici.

Koliko sam shvatila u nekim od tekstova,deca korisnici socijalne pomoce ciji roditelji"nece" da rade,jer im je lakse tako ziveti,toj deci ce se dodavati bodovi na prijemnom ispitu?

Nije isto,nije fer.

Deca koja se trude i uspevaju da podstizu rezultate u "dve"skole nece im se nista isplatiti trud?