SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

Quoted post

Dete osamdesetih

#10206 Treba nam budjenje, hitno

2015-09-04 02:14

Vratimo "Naucno-obrazovni program" na drzavnu televiziju! Istorija, nauka, Opstanak, Rasa Popov, Branko Kockica- nekada.
A sada? Pruzite sansu mladim pedagozima, sigurno ih ima ali su uguseni grozotama, hajde da se borimo za povratak obrazovanja i vaspitanja dece! Dosli smo kao drustvo do dna, "mere stednje " su ukidanje biblioteka u skolama???? Probudimo se svi pod hitno! Nezaposlena omladina ima vec trideset do cetrdeset godina...studenti su zamrzli fakultete i bore se za egzistenciju radeci bilo sta, za sumorno malo, ni diplomiranim nije bolje...  Zabranjuju zaposljavanje u javnom sektoru i otpustaju ljude i pred penzijom. Posle nas pitaju sto vi madi niste ozenjeni/udati/nemate decu. Gde da zivim, cime da ga hranim a i sa kim da imam decu kad smo svi nesrecni i izgubljeni? To je gospodo, trenutno stanje. Jedino sto mozemo je da osvestimo nove generacije, dakle uklonimo djubre iz medija za pocetak.

Odgovori

majka deteta takođe iz osamdeseith

#10705 Re: Treba nam budjenje, hitno

2015-09-04 19:52:27

#10206: Dete osamdesetih - Treba nam budjenje, hitno 

 Bravo za dete osamdeseih!!! I mi roditelji koji treba da radimo do 65-te i vi naša deca rođena osamdesetih,koja nikada neće dobiti posao, smo potpuno izgubljene generacije. Mi koji Vam ništa nismo mogli pružiti osim da Vas prehranimo i teramo da učite, i mi koji smo sve te godine živeli ko psi. Zajedno smo najveće žrtve ovog propalog društva.