Da li ste za usvajanje ZAKONA PROTIV BANKARSKOG MONOPOLA?

Quoted post

JEDAN OD
Gost

#135

2015-10-05 07:22

Svoj potpis na ovu inicijativu smatram elementarnom moralnom obavezom pred licima kako svoje petoro dece, tako i hiljade unesrecenih porodica, mojih sapatnika, nad kojima svirepa bankarska bahatost obesno isprobava razne metode izivljavanja. Vrhunski cinizam te lagalizovane pljacke nezapamcenih razmera, narocito za jednu ionako devastiranu zemlju, ogleda se u pokusaju banaka da nas prinude da se obavezemo na dug koji nismo duzni, poturajuci nam na potpis ''olaksice" u vidu novih ugovora koji vredjaju zdravu pamet. Ucenjuju nas rokovima za potpisivanje a sredstvo njihove ucene i pretnje je (verovali ili ne) upravo potpuna nezakonitost njihovog postupanja u odnosu na klijente. Meni su, recimo, po drugi put, samoinicijativno, otpisali deo glavnice, na ime toga sto su procenili da su ipak uzeli vise nego sto je trebalo. Sada me ucenom prinudjuju da se retroaktivno saglasim sa njihovim postupkom jer ce mi u suprotnom ponovo nakarikati taj otpisani deo!!! Za ovakvu vrstu postupanja, ludo je uopste pitati se "ko je ovde lud". Ovo je cinizam bez presedana! U svakom slucaju, ulozicu sve snage da stanem na stranu onih koje nema ko da zastiti a prema kojima drzava nije cak ni pokusala da makar simulira kakvu takvu briznost. Strasno, tuzno i bezocno! Ovakav stepen neljudskosti i zlocinstva zaista nema ime

Odgovori

Branka Dzeletovic Ex Dugalic Novi Sad

#147 Re:

2015-10-05 18:00:19

#135: JEDAN OD -  

 Hvala vam na Vasem fenomenalnom komentaru.Nesecam se kada sam poslednji put procitala nesto sto me je toliko ganulo i ostavilo bez reci (moja porodica i ja imamo kredit u CHF ).Veliki pozdrav za Vas i vasu porodicu.Zivi bili.