Bedno je ali istinito!

Quoted post

Imperija uzvraca udarac

#155

2015-11-10 00:54

Bice da ste malo pobrkale loncice, niko ovde ne vredja postene i cestite zene, majke. Moj komentar se odnosio na sponzoruse i na zene sumnjivog morala, ako ste se drage moje dame prepoznale to je nesto sasvim drugo. Rekao sam i ponavljam tim zenama moral i postenje nisu jaca strana, te zene su jeftine i one sluze za jednokratnu upotrebu, to se svuda u svetu upotrebi i baca kao toalet papir. Svaka cast postenim zenama, onim zenama koje rade i koje zive od svog rada, te zene su domacice i majke one zasluzuju svaki respekt. Poruka svim ljudima dobre volje da ne nasedaju na ovakve i slicne provokacije, ovu sramnu peticiju su napravili iz osvete da bi klevetali i blatili cestite ljude i domacine. Ubuduce se necu oglasavati niti odgovarati na gluposti. Za uvrede postoje nadlazni organi svaki racunar ima svoju IP Adresu i lokaciju. Pozdrav svima

Odgovori


Gost

#156 Re:

2015-11-10 04:54:42

#155: Imperija uzvraca udarac -  

 Nijedna zena  nesme da se vredja ko si ti da odredis koja je zena cestita domacica a koja nije zar sve zene koje su bile sa tobom su bile jevtine za jednokratnu upotrebu koliko onda vredis ti ako si se godinama zenio takvim zenama ??? Zar i ti vredesis vise od toalet papira ??? Ako kazes da se svud u svetu baca .


Gost

#159 Re:

2015-11-12 19:24:24

#155: Imperija uzvraca udarac -  

 Neko je pobrko loncice a to ste vi gospodine jer nijedna zena nesme da se vredja citam sat vremena ovu peticiju meni izgleda da ste bas vi muska sponzorusa