Referendum o RTS pretplati

Quoted post


Gost

#28

2015-12-10 09:33

Hm, definicija JAVNI SERVIS? Ako je to javni servis zasto se prave emisije tipa BEOGRADSKA HRONIKA, emisija koja je prvenstveno vezana za desavanja u Beogradu. Ja koji zivim 200 km daleko od BG, pravo da vam kazem boli me dupe sta se tamo desava, a jos vise kakvo ce vreme biti sutra u Beogradu i kakvo ce vreme biti u narednom periodu od 5 dana u Beogradu. Pa molim vas to nije javni servis to je lokalna Beogradska televizija i neka je plate oni u Bg. Meni to smece ne treba, a ipak ga placam preko IPTV-a. O dnevniku, serijama, izboru filmova ne bih da govorim jer nema smisla sve je vec receno u predhodnim komentarima. RTS 2 prikazivanje zivotinjske farme u skupstini to je cisto vredjanje zdrave inteligencije, a za to jos hoce i da im se plati, PA DOBRO BRE DOKLE VISE to pravljenje magaraca od normalnih ljudi, kada svako zna da normalan covek nece da ulazi u poliotiku makar ga i nogama gurali. za politiku ostaje samo malogradjanstina. RTV 1 prenosi i proizvodi ono sto mu naredi RTS, a RTV 2 radi to isto samo na vise jezika. Neka vam hvala za placanje - trebalo bi meni neko da plati da ja to gledam, a i onda bih razmislio. HVALA.

Odgovori

fantom

#97 Re:

2015-12-10 17:43:47

#28: -  

 Sto jes jes,zaboli me bas sto tramvaj na liniji 7 ne saobraca pa su ubaceni autobusi sa brojem 7l.Naravno rec je o Bg hronici na RTS