STOP ZABRANI I KAZNAMA HRANJENJU NAPUŠTENIH ŽIVOTINJA

Quoted post


Gost

#32

2015-12-18 05:38

Imam i ja svog ljubimca koji živi na ulici,kog hranim,pustim u radionicu da se ogreje,koji me voli i koga ceo moj komšiluk voli. Postoji način da se tim životinjama pomogne,da se njihovo razmnožavanje kontroliše,a prvenstveno treba kažnjavati ljude koji se "zasite" i izbace ljubimca na ulicu. Znam da ima loših primera ljudi koji pomažu životinjama,a za to nemaju uslova,pa od stana u zgradi naprave prihvatilište,ne brinući o higijeni i kućnom redu. Nije ni to prihvatljivo...ali tih ljudi nema mnogo i sa njima neka se država pozabavi i nađe rešenje. Uostalom...zaposlili su armiju komunalnih policajaca pa neka im daju upute,kako da malo koriste mozak i donose racionalne odluke o kažnjavanju ljudi koji brinući o životinjama,ne brinu o higijeni i kućnom redu.
.

Odgovori


Gost

#42 Re:

2015-12-18 07:45:57

#32: -  

 


Gost

#46 Re:

2015-12-18 07:53:34

#32: -  

 vi bi da vaseg ljubiimca hranite i grejete po vasem cefu, da one koji stite zivotinje disciplinujete sa kpm.policijom ovakvom kakva je vec neko vreme,a pozivate se na kucni red koji nigde ne funkcionise jedino tamo gde su malu gradjani kao vi.blagp vama ,veliki zastitaru po vasem cefu, pozdravite mo vesica prevrtaca i sinisu malog