Peticija za zabranu petardi!!!

Quoted post

SRBIJA

#189

2015-12-30 13:48

Al kad cujem VARVARI - HULIGANI i slicno... Pa sve vam ***** i vasa deca su nekada bacala petarde jel su i oni HULIGANI i VARVARI a ako vam smeta buka salobodno idite na selo tamo nema buke ne moze u gradu da nema buke jer je to grad nego ste pobegli iz sela u grad pa jos ocete da diktirate mi koj smo rodjeni u gradu kako da zivimo.... Nemam nista protiv seljaka seljak je posten covek posteno zaradjuje i sve, al ovih pridoslica sto kukaju na buku pa pun mi ih je vise... 

Odgovori

SRBIJA

#190 Re:

2015-12-30 13:50:41

#189: SRBIJA -  

 A sto se tice povreda kako ljudi tako i zivotinja to mi je stvarno zao al desava se tako je sudjeno... Ako sutra neko dete padne sa bicikle i slomi nogu ocete pokrenete peticiju protiv bicikala jer deca jurcaju krse zakone varvari i slicno dajte ljudi bre ne razumem vas sve vam smeta... 

veca

#229 Re:

2016-01-02 02:42:45

#189: SRBIJA -  

 Ti si jedan bolesnik.Kakav mentalni sklop imas kad ti je gradska buka jedna normalna stvar koja podrazumeva i upotrebu petardi iako se stalno dessvaju nesrece i bivaju povredjena i deca i zivotinje .Naravno da ima manijaka koji na okrutannacin se izivljavaju nad zivotinjama.A manijak i bolesnik je i onaj ko kupuje svom detetu petarde bez obzira na svu opasnost od njih.




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...