Majci troje dece plata iz budzeta

Quoted post

a zašto da ne....

#14 Re: Zasto?

2016-02-24 21:36

#6: Majka dvoje dece - Zasto? 

 Ja sam decu rodila prvenstveno sebi a ne državi !!! hvala bogu svi troje su zdravi i to mi je jedino bitno... a od države sam daaaavno digla ruke...koja bre država... e jadan ti je taj hleb što ti ga država da....

O ovoj "plati" tj demografskom dodatku slušam već punih 15  godina...  ako šta daju hvala im, ali i dalje ne verujem u ovu priču... ipak se bliže izbori pa se mora o nečemu trubiti...

Državu da interesuju naša deca ne bi usvojili ovaj novi zakon o vakcinama... eto toliko...

p.s. ne moraju da mi daju tu "platu" , ali neka izadju u susret i daju mi malo bolji posao.. na budzetu naravno... pa kad mogu nacionalne manjine i slični da se zapošljavaju na budzet zašto ne i majke troje dece koje žele da rade... i mi smo valjda neka nacionalna manjina s obzirom da stalno trube o tom nartalitetu ... :D

Odgovori

SAMOHRANA MAJKA

#168 Re: Re: Zasto?

2016-02-25 10:37:31

#14: a zašto da ne.... - Re: Zasto? 

 PLATU IZ BUDŽETA I KUĆI DA ČUVATE DECU, A SAMOHRANE MAJKE KOJE NEMAJU POSAO I NEMAJU TROJE DECE DA RADE,TREBA I DRUGA DECA OD NEČEGA DA ŽIVE! VI BI I PLATU I BOLJE RADNO MESTO A NEKOME NIŠTA. dOK GOD BUDETE TAKO SEBIČNI NEĆE NAM BITI BOLJE.

 

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-02-25 14:09:09



Gost

#1175 Re: Re: Zasto?

2016-06-20 23:27:15

#14: a zašto da ne.... - Re: Zasto? 

 Pa ako si decu rodila sebi a ne drzavi izdrzavaj ih ti a ne drzava.