Majci troje dece plata iz budzeta

Quoted post

majka dve cerke-zato!!!

#74 Re: Zasto?

2016-02-24 23:50

#6: Majka dvoje dece - Zasto? 

 i ja sam majka dvoje dece,materijalno obezbedjena,izmedju ostalog...ali sam cvrsto za to da se majkama sa troje i vise dece da plata,zato sto cu i ja roditi trece dete,zato da bi vi majke,koje ne planirate da rodite vise dece iz straha od mat nesigurnosti,radjale...ja cu roditi svakako,ali da bi smo opstali treba vise ovakvih kao sto sam ja,a takve kao ti se verovatno kaju i jedno sto su rodile,vi takve i pola da ste mogle rodile bi ste...

Odgovori


Gost

#75 Re: Re: Zasto?

2016-02-24 23:54:10

#74: majka dve cerke-zato!!! - Re: Zasto? 

 ja sedim kuci i cuvam svoju decu,ne mogu da radim i ako sam zavrsila dva fakulteta,jer ne mogu da ih upisem u vrtic...zasto> Zato jer nemam vezu,zato u sred ovolikog grada,sa ovoliko vrtica,sa svim mojim fakultetima,ja sedim kuci,naravno da trebam da dobijem nesto od drzave,kad vec nisu u stanju da prime moju decu u vrtic i daju mi posao,onda neka se sloze i neka plate...

 


Gost

#246 Re: Re: Zasto?

2016-02-25 13:15:57

#74: majka dve cerke-zato!!! - Re: Zasto? 

 Istog sam mišljenja kao i ti! Takvima kao što je ova Bog ni ne treba da daje decu!!! Ja za sad jedno,i drugo na putu! Sve jedno,podržavam zakon! Želimo ih još,naravno... :)


Gost

#946 Re: Re: Zasto?

2016-06-18 09:10:33

#74: majka dve cerke-zato!!! - Re: Zasto? 

 ja sam rodila 3,a vi koje nemate guzicu za troje to jke vas problem,i da ne moraju da mi daju platu ali neka mi obezbede normalne uslove da odgajamo decu a ne nas 7 da se guramo u kuci,gde to ima nego samo u srbiji neko ima 10 kuca nema ni kuceta ni maceta ,a neko sa decom je na ulici sramotas