UDRUŽENI PROTIV PLJAČKE

Quoted post


Gost

#148

2016-03-18 19:11

Zato sto sam upravo u sudskom postupku u mome gradu i sudija je pored materijalnih dokaza sa moje strane ocigledno pristrasna i korumpirana od suprotne strane.Zalio sam se predsedniku suda i Visokom savetu sudsrtva i svuda me odbijaju i nepravda pobedjuje pravdu a to boli mnogo.Slusao sam mnogo o korumpiranim sudijama i sada se uverio da to postoji i da sam nemocan kao gradjanin pred takvima a svi komentarisu da su oni nezavisni i da nikome nepodlezu racune.Ogorcen sam zbog toga i svuda podrzavam ovakve akcije nebi li pravda i dobro pobedili zlo i nepravdu!Zelim Vam puno uspeha u Vasoj akciji i dobrim,iskrenim i postenim namerama.POZDRAV!

Odgovori

M

#150 Re:

2016-03-18 20:01:09

#148: -  

 Presuda je javna i objavljuje se U ime naroda. Kada bi se počele presude javno objavljivati na internetu, brzo bi smo došli do toga koje sudije kako presuđuju i to je jedini put. Samo javnost rada i postavljanje pitanja o primeni zakona. Slobodno sudijsko uverenje je moguće samo u okviru zakona i pravila koje primenjuju sve sudije. Veće odstupanje od zakona i donošenje presuda koje vređaju zdrav razum mora biti javno publikovano. Kada tužilaštvo sklapa nagodbu, za to mora imati saglasnost oštećene strane i ta nagodba mora biti u okviru zakonom propisane sankcije. Nagodba da neko uplati mizernu sumu za nešto i time opere grehe mora biti moguća za svakoga ili nikoga. 


Gost

#167 Re:

2016-03-19 21:17:23

#148: -  

 NEMOJTE ODUSTAJATI