Peticija za uvođenje smrtne kazne u krivični zakonik Srbije!

Quoted post


Gost

#1 Србкиња

2016-07-10 18:51

Све чешће чујем вести о убиствима и силовањима над женама и децом, над онима који нису у могућности да се одбране. Ко то себи даје за право да упропасти неком живот, и да тај исти живот одузме?! Ко? На жалост, наша држава је веома блага кад је у питању казна злочинаца. Сматрам да онај ко себи даје за право да неком одузме живот, не заслужује ни да живи. Зато потписујем ову петицију. Супротставимо се заједно насиљу!

Odgovori

Albert Kami

#14 Re: Србкиња "Suprotstavimo se nasilju uvedimo smrtnu kaznu" malo paradoskalno, priznaces

2016-07-10 21:31:16

Mastema

#493 Re: Србкиња

2016-07-11 14:18:01

#1: - Србкиња 

 Nećete ništa postići uvođenjem smrtne kazne jer ko ima nagon da ubije učiniće to bez obzira na posledice koje ga čekaju.

To je bolest i tim ljudima je mesto u zatvorskoj bolnici. Sa druge strane ako bi uveli smrtnu kaznu, manipulativna vlast kakva je ova u Srbiji se ne bi libila da je zloupotrebi u svrhu eliminacije svojih

protivnika uz prigodan scenario. Mi se pretvaramo da nam je dobro, mi okrećemo glavu kada vidimo da je neko u psihičkim mukama, mnogo smo se jedni od drugih otuđili i složni smo samo kada pojedinca treba oterati na vešala .

 


Gost

#1000 Re: Србкиња

2016-07-12 13:09:45

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-07-14 09:55:08


Nebitno

#1264 Re: Србкиња

2016-07-14 09:58:10

#1: - Србкиња 

Sto ne bi malo razmilslila/o da kada bi neko iz tvoje porodice nesto lose uradio , da li bi ti zelela/o da tvoj clan porodice dobije smrtnu kaznu?!?! Dobro pitanje i za tebe i za ostale koji jedu govna !

Ko ste vi da odredjujete nekome da li ce i kako biti kaznjen za delo koje je uradio? Mogli bi ste da malo vise budete Hriscani i sto kaze patrijarh Pavle "Ljudi". Ako nekome sudis, sam si vec osudjen.

 


Gost

#1344 Re: Србкиња

2018-02-28 18:43:23