Smrtna kazna za silovanje dece i žena

Quoted post


Gost

#8

2016-07-10 19:32

U propaloj, korumpiranoj, partokratskoj Srbiji sa neefikasnim sudstvom i policijom kojom sefuje "nebojsa iz Beograda", u trenutku tuge i besa se trazi smrtna kazna?????

Da li ste vi ljudi svesni posledice uvodjenja smrtne kazne u neuredjenoj drzavi poput Srbije? Sa masom kakva je i svim potencijalnim zloupotrebama...

Ovakvu peticiju necu potpisati. Dozivotna robija da, smrtna kazna nikako. 

Odgovori

me

#25 Re:

2016-07-10 20:53:01

#8: -  

 Koje su posledice?! Hvala 


Gost

#35 Re:

2016-07-10 21:10:22

Jeste li citali i tome kako dane provodi mesar koji je ubio Tijanu JUric?!!!!!? 

 


Gost

#43 Re:

2016-07-10 21:28:34

#8: -  

 

Otpisani

#45 Re:

2016-07-10 21:33:04

#8: -  

 Kakve posledice? Kakve zloupotrebe? Činjenica da se neće uvesti smrtna kazna jer bi to na civilizacijskom nivou bio korak unazad... Za civilizovane. Smatram da mi to nismo. 

sara-

#48 Re:

2016-07-10 21:39:18

#8: -  

 pa da neki novi predsednik drzave donese odluku da ga pomiluje i eto ga opet monstrum na ulici da siluje i ubija decu,moju,tvoju,prvog komsije,druga iz detinjstva,kuma...SMRTNA nego sta pa ako politicarima takva osoba zatreba za neku reklamu neka ga vaskrsnu ako mogu.Takve treba likvidirati na licu mesta.


Gost

#99 Re:

2016-07-11 05:49:03

#8: -  

 Ma o cemu ti to. Sta Srbija, politika, to nije uooste poenta ove peticije. Smrtna kazna.

 


Gost

#230 Re:

2016-07-11 13:56:34

#8: -   Ako je u pitanju dozivotna kazna, znaci da Vi i svi ostali gradjani Srbije kroz poreze i namete drzavne placate njegovo dozivotno izdrzavanje kazne. Sto bi znacilo da gradjani finansiraju celokupan njegov zivot takav kakav jeste, to jeste donekle humano ali pitanje zasluzuje li zlacinac neto tako? Moj odgovor je NE jer iz prostog razloga tj prirode krivicnog dela ovakva osoba ( ako je mozemo nazvati osobom) ne zasluzluje! Istina je da u zatvorima pedofilima, silovateljima i potkazivacima  nema zivota niti bilo kakvog opstanka ali ga i ne zasluzuju tako da je smrtna kazna jedino i trajno resenje ili mozda hemiska kastracija. KAd je u pitanju hemiska kastracija kao i trenutna zaprecena kazna morate biti svesni da kana prodje, kastracija ostaje dozivotno ali osoba se posle odsluzene kazne vraca u drustvo tako da ima mogucnost da ponovi isto delo, dok je kod hemiske kastracije to malo drugacije tj istovrsno delo nemoze ponoviti zato sto je kastriran ali opet moze uznemiravati decu i zene i da iz ne mogucnosti ponavljanja istog dela ucini neko mnogo brutalnije i bestijalnije nego ranije. Zato je jedino efikasno i permanentno resenje SMRTNA KAZNA.

 

 


Gost

#301 Re:

2016-07-11 19:14:32

#8: -  

 Ja vam se pridružujem ako imamo smrtnu kaznu nismo ništa bolji nego ti psihopati...zato nisam za smrtnu kaznu nego doživotni zatvor ...primer ko u americi ..neka dobije 100 godina zatvora...

 


Gost

#329 Re:

2016-07-11 20:20:49

#8: -  

 jel bi i za svoje dete trazio dozivotnu