LINK KA ADRESI EVENTA PROTESTA -https://www.facebook.com/events/179848942421512/

Quoted post

sonja

#68 Re: HEJ SONJA

2016-09-12 11:50

#66: Student - HEJ SONJA 

 Skolarine, a ne novac od overa, prijava ispita i sl. A i Vi biste mogli da se potrudite, pa da redovno polazete ispite, a ne da Vam indeks sluzi samo da 10 god govorite "Ja sam student". Osim toga, odakle mnogima od Vas novci za bubice i slicna pomocna sredstva?!

Odgovori

kurikulumka

#69 Re: Re: HEJ SONJA

2016-09-12 12:00:26

Sinner

#73 Re: Re: HEJ SONJA

2016-09-12 12:43:44

#68: sonja - Re: HEJ SONJA 

 Uzgred, ne jedi govna. Ne poznaješ nikog od autora ove peticije, i ne znaš kakvi smo studenti, a znaš da širiš okolo  klasične medijske spinove kako je svako ko se buni večiti student koji 10 godina studira i koriste bubice. Eto ja na primer imam dva ispita do kraja i imam sasvim dobar prosek, dobijao sam i stipendiju od svoje opštine, a varao na ispitu nisam nikad, niti sam ljude ohrabrivao da to rade. A da ću da se bunim, protestujem, štrajkujem i blokiram i da vas jebem u glavu, vala hoću jer ste lopovi koji obrazovanje podređuju tržišnoj logici, otimaju novac od ionako dovoljno siromašnih studenata i njihovih roditelja, i efektivno onemogućavaju većinskoj populaciji da se obrazuje. Jel ukusan sendvič botino? Jel sa lososom botino?