Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Quoted post


Gost

#161

2011-12-03 12:42

Molim sve posetioce da potpisu peticiju i ne dozvole da jedna plemenita rasa zbog pojedinacnih slucajeva skonca na ovaj nacin.

U redu je kazniti vlasnike pasa ako njihov pas napadne nekoga i povredi, naplatiti mu to debelo i time obestetiti ostecenog, pa cak i krivicno goniti... ali nije u redu da se napada rasa kao krivac kada svi znaju da su krivi oni koji uce pse da budu agresivni.

Sta rade inspekcije, samo primaju plate i nista drugo. Neka pocnu da rade svoj posao !

Odgovori


Gost

#165 Re:

2011-12-03 13:16:09

#161: -

Ako vec hoce da se vode zakonima EU neka pogledaju kako je u Italiji.Sa psima nebitno koje rase mozete da setate i udjete gde pozelite ,ali ako vas pas napadne nekog e onda ce vam odrati kozu sa ledja.Ova diskrimanicija je strava i uzas.Za cije babe zdravlje da platim toliki novac.Pa nisam nosila gajbe u prodavnici i obogatila se ,niti mi je baba tetka ostavila bogatstvo,a nisam ni krala niti cu.,a necu ni da me potkradaju i to javno .

Kad je ulicni pas napao moje dete zvala sam sintere ,a dobila sam odgovor da dam sinu petarde da baci na njega ,jel to znaci ako i mom psu stavim korpu i kad ga napadnu dzukele da ga naucim da baca petarde na te iste .OVO JE SRAMOTA .