Zaustavimo uništenje Bardače

Quoted post

ja

#75 Re:

2012-03-25 22:57

#72: -

ajde druze dodji da umjetnim putem izazovemo poplavu i da napravimo 100 vagona i zaradimo svake godine po dva miliona i naravno da adekvatno upumpamo vodu u ribnjak

 

Odgovori


Gost

#77 Re: Re:

2012-03-26 16:37:45

Kao prvo, JA nisam drug nego drugarica, a kao drugo , to što ste VI uništili - ne može se popraviti. Oni koji su to mogli raditi - otjerani su, kao i svi oni koji su to godinama uspješno radili i vodili. 
Znate vi jako dobro koji su to ljudi, i danas ih možete potražiti u Srpcu.. ili pak Vojvodini.
Od onih 60-70 radnika koji su tu radili prije 10 godina, sveli ste na 11. I od tih 11 radnika svega su dvoje obrazovani! A ostalih 9 ne smije ništa reći i naravno "ne znaju ništa o tome".
Za neko šire, stručno znanje, javite se u Srbac - kod budućeg načelnika.
Lijep i ugodan dan vam želim!


Gost

#78 Re: Re:

2012-03-26 16:38:35

#75: ja - Re:

Kao prvo, JA nisam drug nego drugarica, a kao drugo , to što ste VI uništili - ne može se popraviti. Oni koji su to mogli raditi - otjerani su, kao i svi oni koji su to godinama uspješno radili i vodili.
Znate vi jako dobro koji su to ljudi, i danas ih možete potražiti u Srpcu.. ili pak Vojvodini.
Od onih 60-70 radnika koji su tu radili prije 10 godina, sveli ste na 11. I od tih 11 radnika svega su dvoje obrazovani! A ostalih 9 ne smije ništa reći i naravno "ne znaju ništa o tome".
Za neko šire, stručno znanje, javite se u Srbac - kod budućeg načelnika.
Lijep i ugodan dan vam želim!