Спречимо Подунавца да остане!

Quoted post

Tijana

#1 Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

2012-04-23 11:29

Svim studentima Fakulteta političkih nauka je poznato da postoji spor između profesora Simeunovića i profesora Podunavca. Ove reči, gotovo identitične kakve su ovde navedene profesor Simeunović iznosi kako u neformalnim razgovorima sa studentima tako i na predavanjima. Mislim da nije korektno da se neko potpisuje u ime studenata Fakulteta političkih nauka pod lažnim imenom jer ovo definitivno nije naš stav. Postoji studentski parlament i drugi načini gde možemo da komuniciramo licem u lice, gde su se inicirale peticije, razmenjivali argumenti zašto je to tako, a ovaj način je najblaže rečeno kukavički i u krajnjem neakademski. Mislim da broj studenata koji je upisao CEU i mnoge druge prestižne evropske univerzitete zahvaljujući između ostalog preporuci profesora Podunavaca dovoljno govori o njegovom kredibilitetu. Ne mogu a da ne postavim pitanje dokle se bolesne ambicije pojedinih profesora, u ovom slučaju profesora Simeunovića, "stavljaju u usta" studentima?! Okanite nas se!

Odgovori

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-04-23 21:54:45


Milan Babic
Autor peticije

#9 Re: Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

2012-04-24 12:34:21

#1: Tijana - Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

Tijana, autor peticije, za razliku od Vas, ima i ime i prezime i njegov intervju je objavljen u listovima Press i Pravda, o cemu se mozete informisati.

P.S: Od kad je to CEU prestizan evropski univeritet, kada uopste nije ni rangiran?

Moma

#21 Re: Je l ste to vi profesore Simeunoviću?Da Tijana to sam ja.

2012-04-24 17:55:21

#1: Tijana - Je l ste to vi profesore Simeunoviću?

Tijana pa pogledaj ko podrzava Simeunovica.Sve ce ti biti odmah jasno.Sve sto je probao zavrsilo se lose po fakultet i nas studente.A ko je podnosilac peticije saznace se brzo i na kraju ce biti da tog studenta Babica uopste nema na FPN.Ali olos uvek ide sa olosem.I ovi sto su kao studirali treba da znaju ( mi sa FPN znamo) da prof.Podunavac predaje na prvoj godini pa nije u mogucnosti da vas maltretira kroz ceo fakultet.Ali glupost Simeunovica je opste poznata pa ni ove gluposti nisu za cudjenje.