Zaustavimo uništenje Bardače

Quoted post

ponosni laktasanin

#101 KAKVI SMO MI MAJMUNI I GLUPACI A STO JE NAJGORE "POKVARENJACI I NEPISMENJACI"

2012-05-01 18:19

Ma suvisan je svaki komentar. Svaka cast Vukelicu i tavim olosima i kriminalcima kao on. Mogu svi oni kako hoce i do kad hoce dok je naseg glupog i kukavicjeg naroda. Sto bi oni prestali sa unistenjem i poslednjih vrijednosti ove siromasne i napacene drzave kada ih svi podrzavaju ili bar neumorno cute.
Dragi narode samo napred tako i dalje podrzavajte one koji ce vas dovesti do unistenja totalnog.
Mislim da u svijetu ne postoji neko ko gore zivi a vise cuti.
Sta ce nama jezera, ribnjaci kao i sume i rijeke. Bitno je da mi imamo pred glasanje na skupovima kobasice, kruva i piva.
"KAKAVA SMO MI STOKA"

Odgovori

Spectre

#102 Re: KAKVI SMO MI MAJMUNI I GLUPACI A STO JE NAJGORE "POKVARENJACI I NEPISMENJACI"

2012-05-06 15:40:06

expert

#104 Re: KAKVI SMO MI MAJMUNI I GLUPACI A STO JE NAJGORE "POKVARENJACI I NEPISMENJACI"

2012-05-21 23:55:21

ekspert

#107 Re: KAKVI SMO MI MAJMUNI I GLUPACI A STO JE NAJGORE "POKVARENJACI I NEPISMENJACI"

2012-05-22 00:08:35

#101: ponosni laktasanin - KAKVI SMO MI MAJMUNI I GLUPACI A STO JE NAJGORE "POKVARENJACI I NEPISMENJACI"

Ti ponosni laktasaninu koji jedes te kobasice ne moras vrijedjati ostali intelektulni svijet koji ionako ne moze nista promijeniti....