Peticija protiv rusenja Picinog parka u Banja Luci!

Quoted post

bl

#29 Re: pih

2012-06-01 17:35

Baš bi se usrećio i obogatio onaj ko bi našao posao u toj zgradi...Još jedno radno mjesto sa probnim radom,neredovnom ili nikakvom  platom i radom na crno....A onaj ko je iz ovog grada zna šta je Banjaluka i  kako je vi moderno nazivate      "livada "... Jasno mi je i zašto bježite na beton-ko jednom iz vukojebine  zagazi u grad teško ga je iz istog otjerati...Ponosna sam na svoje sugrađane koji su napokom odlučili da dignu svoj glas i kažu da je dosta uništavanja grada u koji ste došli, u kojem živite,a i dalje ste toliko bozobzirni da po njemu pljujete !!!

Odgovori


Gost

#38 Re: Re: pih

2012-06-02 13:01:34

#29: bl - Re: pih

Ne znam, djevojko, kome se obracas. Ako meni kazes da sam "iz vukojebine pobjegla na beton", malo si promasila. Niti sam iz vukojebine, niti sam pobjegla od kud, niti sam na betonu a najmanje pljujem po nekome ili necemu. A ja tebi mogu s osnovom reci da vam i jeste tako zato sto je Banjaluka puna takvih kao sto si ti. Tromih i nemotivisanih mladih ljudi koji svoju neaktivnost pravdaju "probnim radom, nikakvom platom, radom na crno...". Zar ne mislis da bi mozda, za promjenu, bilo bolje da prvo  pokusas nego da svaki pokusaj unaprijed osudis na propast. I naravno i ne pokusavas. Tako je lakse zivjeti, slazem se. Ali takav nacin zivota, na kraju ima svoju cijenu a to se odlicno vidi na primjeru ovog parka.

Postovanje.